Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Зелені газони у вас на ділянці. Ландшафтний дизайн.

Найбільш сказати «популярний» в народі вікторіанський газон, або — партерний. Ви бачили даний зелений газон в садах, перед представництвами закордонних послів та іншими важливими державними спорудами. Адже за своєю унікальною строктурою партерний газон бере перше місце. Тому й створюють партерний газон в таких відповідальних і красивих місцях. Доглядати за партерним газоном надзвичайно складно. Треба ретельно підстригати цей газон раз на тиждень. Перед посівом газону землю треба ретельно обробити і просіяти від бур’янів, а потім удобрити добривами для кращого росту трави. Слідом можна висаджувати грамотно відібрані насіння спеціальних комбінованих трав. Зазвичай для такого газону вибирають сорти трав з тонкими стеблинками. Якщо старанно доглядати, то зелений килим газону вас порадує не раз своїм унікальним і проурядовим видом.
Шанувальники ігор на дачній ділянці вибирають такий газон як футбольний газон. Цей вид створений для активної на ньому експлуатації. По такому спортивному газоні можна бігати і трави моментально будуть відновлюватися. До того ж доглядати за таким газоном просто, але трава росте швидко, головне зібрати натуральне каміння, щоб упавши не пошкодити собі щось. Це найоптимальніший вибір для невеликої заміської ділянки.
Є ще вид — польовий газон (мавританський). Він схожий на симпатичний рукотворний луг. Красиві зеленню лугові трави і польові квіти в траві виглядають просто чудово. Для мавританського газону підбирають квіти і трави різного забарвлення які мають різні терміни цвітіння.
Ті, хто не любить чекати і хоче отримати відразу зелений газон, вибирають газон в рулонах. Приживається такий рулонний газон за кілька діб, а вкладається він швидко і елементарно. Ці рулони елементарно розкочують на підготовлений грунт. Три дні потрібно для його зміцнення, після чого цілком газон готовий для подальшого дачного використання.
Для тих хто планує потоптатися на славу по траві, підійде спортивний газон. Цей газон добре може рости чудово на самих несприятливих земляних ділянках. Для подібного газону вибираються трави з сильною кореневою системою, яким так само не страшні всякі несприятливі фактори. Галявини екстремального типу покликані захищати грунти від вимивання. Цей тип газону — найвитриваліший і невибагливий.
Мітки для статті: газон фото, влаштування газонів, озеленення, газонна трава, ландшафтне проектування, благоустрій території, дача своїми руками, трава для газону, газон спортивний газон, альпінарій, японська альтанка, натуральний камінь, купити, оздоблювальний камінь, галька, валуни, камінь бут.