Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Здорова їжа — здорова дитина.

Сім’я та виховання дітей, це те що дуже важливо в житті кожної нормальної людини. Коли ваша дитина почати їсти солодкі продукти і як магнітом її від цього не відірвати, тоді ви все ж повинні спробувати дитині пояснити, що добре їсти, а що погано для її ж здоров’я.
Допоможіть своїй дитині вибирати здорові продукти, а не нездорову їжу і говорити з нею про вагомі переваги овочів і фруктів в нашому тілі. Пам’ятайте, ви можете допомогти дитині бути завжди здоровою шляхом заохочення здорового способу життя, щоб їсти і досягати оптимально збалансованого харчування на користь здоров’я та радість батьків з якими можна і в цікаві ігри грати завітавши і купивши спочатку на http://gra.ua/ — все найкраще дітям.
Запропонуйте свої дитині спробувати харчуватися по режиму, або разом з сім’єю. Намагайтеся, щоб дитина не пропускала прийому їжі, повинні їсти всі разом, користуйтеся менше їжею з ресторану, а готуйте їжу самі, а якщо ви тільки чекаєте дитину то перший одяг малюка завжди повинен бути для його зручним і головне намагайтеся, щоб не було в одязі синтетики .
Знайдіть для дитини альтернативу цукеркам і чіпсам, це можуть бути овочі та фрукти: банани, яблука, апельсини, морква. Свіжі фрукти, це здоровий спосіб життя, а особливо в парі з смачною склянкою молока яке може дати вашій дитині необхідні поживні речовини, малюку так потрібні для розвитку.
Ніколи не пропонуйте хабар — десерт, щоб закінчити прийом харчування, це лише буде продовженням трапези і перевантаженим травлення. Крім того, дивіться, щоб малюк не їв перед телевізором, так само і телебачення може вкрасти апетит дитини.