Як змінити інтер’єр квартири?

Існує, здавалося б необмежена кількість матеріалів, якими ви можете прикрасити ваші стіни. Самоклеючі вінілові шпалери на стіни є простим і економічно ефективним способом змінити інтер’єр квартири.
Кількість, розмір і колірна гамма шпалер наявні на ринку будівельних матеріалів, здається, зростає з кожним днем, і вони дійсно приносять дотик стилю і гламуру на будь-якій стіні. Вони прості в застосуванні і прослужать довгі роки, а якщо ви захочете їх змінити, то шпалери легко віддаляються зі стіни.
Як завжди, доступний величезний діапазон стилів малюнка на шпалерах, ви зможете підібрати відповідний варіант до вашого дизайну. Пысля чого непогано б було підкреслити все багетом як на bagetmaster.com.ua де існуе їх великий вибір за помірною ціною, завжди можна віднайти щось підходяще.
Закінчивши обробку стін при бажанні можете відвідати пару салонів елітних меблів і можливо зробити вигідну покупку. Нові меблі у вашому будинку допоможу завершити задумане і додадуть остаточний акцент в квартирі. І не забудьте заховати алюмінієві радіатори за прекрасними шторами які завжди є прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Інша відмінна ідея знайти деякі старі рами для картин і встановити в них ваші старі чорно-білі фотографії нарізані за розміром і повісити групу автопортретів на видному місці. Старі фото на стінах додадуть додатковий затишок вашому житлу. Якщо ви хочете, щоб колір рамки відповідав кольору стін, то можна забарвити їх лаком, який можна затонувати в потрібний вам відтінок.
Все, що зроблено своїми руками для прикраси вашого інтер’єру несе якесь трепетне тепло. Також, якщо вам в дизайні квартири підходить стиль, то можна повісити на стіну великі старовинні годинники, які можна просто замовити в інтернеті, або знайти на блошиному ринку. Якісно створений інтерєр своїми руками завжди вище ціниться чим замовлений в дизайнерському аганстві.