Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як вибрати компанію з видалення комах?

Деякі загальні шкідники, яких люди знаходять в будинках, це мурахи, таргани, кліщі, терміти, руйнують деревину жуки, блохи, комарі та мухи, міль і коми в килимах. Більшість з них є всього лише неприємність, але деякі шкідники можуть завдати серйозної шкоди. Навіть якщо ваша проблема актуальна, не поспішати з рішенням, буде потрібно час, щоб знайти авторитетних і знаючих фахівців які допоможуть вашим проблемам.
При виборі компанії по боротьбі за шкідниками зверніть увагу на репутацію компанії з зазначенням державної ліцензії. При виборі також візьміть до уваги розгляд питання про оцінку компаній по наступних ключових областях:
Кваліфікація — Чи має компанія державну ліцензію на боротьбу з шкідниками? Яке пройшли навчання для роботи? Чи використовують вони комплексні методи боротьби з шкідниками? На скільки їх робота може пошкодити якщо проведено косметичний ремонт будівель або капітальний? Досвід — Скільки років компанія працює в цьому бізнесі? Навчають чи нових техніків? Репутація — Запитайте ваших колег, членів сім’ї, друзів, сусідів або почитайте в інтернеті рекомендації про компанію. Не покладайтеся на рекламну інформацію про репутацію компанії. Запитайте у замовників.
Багато компаній пропонують безкоштовні послуги оцінки в письмовій формі. Чи існує в компанії можливість підписатися орбіт на довгостроковий контракт?
Підрахуйте витрати.
Обслуговування клієнтів.
Безпека використовуваних препараторів для знищення шкідників.
Чи є у компанії страхове покриття?
Які заходи вони приймають, щоб запобігти непотрібні ризики, а також у випадки нещасних випадків?
А найголовніше — не соромтеся задавати питання!