Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вічнозелений буксус — САМШИТ.

Вулиці та площі міст, дачні ділянки і заміські будинки прикрашає своїми химерними формами мальовничий чагарник. Самшит (це друга, більш звична назва буксуса) завжди популярний в ландшафтному дизайні.
Рослина прекрасно себе почуває як в умовах яскравої освітленості, так і в постійній тіні. Вона невибаглива до грунтів і витримує посушливі періоди. Його крона легко переносить будь-яку стрижку і омолоджуючу глибоку обрізку. Блискуче, надзвичайно густе вічнозелене листя дозволяє професійним дизайнерам і численним садівникам-любителям створювати різноманітні фантазійні фігури, правильні бордюри, огорожі з чіткими контурами. Гнучкий стовбур стійкий до хвороб і не боїться садових паразитів через наявність у листках отруйних алкалоїдів.
Если вы надумали сделать идеальный ландшафтный дизайн или начать строительство то вам быстрей всего понадобятся  экскаваторы ек которые в большом выборе моделей и цены присутствуют на www.zssdms.ru.
Формування геометрично ідеальної крони в самшита починається в травні і закінчується ближче до серпня. Періодичність обрізки 5-6 тижнів. Цілком достатньо однієї стрижки в серпні, якщо вам не потрібно, щоб рослина виглядала як нежива. Від частоти обрізки залежить періодичність поливу і підгодівлі.
Решта після стрижки живці слід прикопати в прохолодному затемненому парнику. Запасіться терпінням: самшит зростає повільно і поява коренів на саджанцях може затягнутися. При регулярному поливі це відбудеться тільки через рік. Плануєте отримати великий кущ в короткий термін — відбирайте живці розміром не менше 30 см. Самшит не боїться пересадки, тільки дізнайтеся у селекціонерів яка рекомендується відстань між кущами при посадці. Вона для кожного сорту різна.
Буксус без проблем переносить посуху, але бажано влаштувати йому в спекотний сонячний день освіжаючий душ і змити пил з листя. Не лякайтеся появи червонуватого відтінку на листках. Його виникнення говорить нам про необхідність підгодувати самшит азотними добривами.
Невеликі бордюри з буксуса до зими потрібно вкривати листям і землею, вони виживуть. А от для високих огорож і лабіринтів підійдуть тільки морозостійкі сорти. Перенести сувору пору також допоможе якісна підгодівля калійними добривами. Калій є додатковою мірою захисту від холоду і сприяє швидкому одеревенінню.
Кращим стимулом зростання є обрізка і фігурна стрижка. Вибирайте інструмент в залежності від обсягу роботи. Високі огорожі зажадають придбання акумуляторного кусщеріза і певних навичок у поводженні з садовим інструментом. Дрібні кущі, низькі платформи і бордюри можуть бути обрізані звичайними садовими ножицями або недорогим триммером.