Стати студентом SEO, або замовити аналіз сайту у професіоналів.

Стати студентом SEO. Якщо вирішили почати бізнес в мережі непогано б і для початку дізнатися що таке СЕО, про це багато написано в мережі інтернет і тому не буде дуже складно знайти потрібну інформацію, але хотілося б про це трохи теж поговорити.
У просування інтернет ресурсу важлива інтернет аналітика і на самому початку. ви повинні чітко визначити цілі для ваших SEO зусиль. Аналіз полягає в аналітиці програмного коду інтернет сторінок так і інформації яка подається читачеві та для пошукової системи. Отже на сторінках сайту повинні зустрічатися в певній кількості ключові слова та ключові фрази тієї тематики яку ви просуваєте на своєму сайті, якщо вам все це складно краще замовити аналіз сайту у професіоналів та й регистратор домена повинен бути надійним, це запорука якісної роботи і успіху вашого сайту в мережі інтернет.
Збірка сайту. Ви повинні спочатку визначитися на якій платформі буде працювати ваш сайт і до цього треба підходити відповідально, що в майбутньому вас позбавить від багатьох проблем в мережі інтернет з вашим сайтом, чистий і інформативний код сторінок — ключ до успіху в пошукових системах.
Бажано присутність на сайті — карти сайту, що полегшить індексацію інформації павуками пошуковика вашого сайту, а також це сприятиме павукам сприймати ієрархію вашого сайту, це може бути особливо корисно, якщо ваш веб-сайт має дуже велику кількість різнопланової інформації. Якщо ваш сайт є масовим, створення карти сайту можна сказати обов’язковим.
Не використовуйте з головної сторінки більше 200 внутрішніх посилань, а на внутрішніх сторінках більше 100. Зробіть аналіз ключових слів на початку проекту і такий розумний безкоштовний інструмент надає компанія Google Adwords, це інструмент добору ключових слів.
Використовуйте обов’язково ключові слова у ваших URL адресах і іменах файлів та статей. Використовуйте ключові слова як якірний текст миттєво пов’язуючи внутрішні сторінки. Якірний текст допомагає павукам зрозуміти, які сторінки продовжують один одного.