Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пролісок. Символ надії, тепла і краси.

Пролісок. Символ надії, тепла і краси.
Про що говорять в лісі проліски похмурим весняним днем?
Можливо, вони розповідають сонним деревам, як готувалися до зустрічі з ними? Як мріяли вони, нарешті, побачити все, що відбувається навколо? Про те, як у погожий день своїми променями пестить їх листочки весняне сонечко, як умиває білосніжні пелюстки невеликий дощик, як іноді лякає холодом колючий сніжок, як заспокоює і огортає темрявою ніч? Дерева у відповідь поскріпят і дивуються хоробрості і бадьорості своїх маленьких приятелів.
А опалому торішньому листі проліски розповідають легенди …
«Давно, коли з раю були вигнані люди, пішов сніг. Єва дуже змерзла. І щоб її втішити, подарувати надію на кращі часи, трохи ажурних сніжинок перетворилося на проліски. І з тих пір ці маленькі тендітні квіти стали для людей символом надії, тепла і краси. А за іншою легендою богиня Флора, роздаючи квітам карнавальні костюми, подарувала проліскам, біле плаття. Однак сніг також захотів взяти участь у карнавалі, але хоча карнавальний костюм йому не передбачався. Як просив він багатьох квіток поділитися костюмом, але ніхто не погодився: всі боялися холоду. І тільки, проліски, покрили його своїм хітоном. Разом кружляли в колі квітів, і їм так було добре разом, що не розлучаються і донині «.
Торішнє листя мовчить. Мабуть згадують, як ще кілька місяців тому красивими і щасливими тріпотіли на гілках … Цієї весни в юруньках чекають тепла наступні … А пролісок щорічно народжується знову …