Нові Росіяни — Анекдоти.

Грають нові росіяни у футбол. Посеред гри, один непомітно віддаляється до краю поля, витягує радіотелефон і швидко-швидко набирає номер:
— Вась, ну ти пас даєш, чи як?

Новий російський прийшов у гості до не дуже нового російського приятеля, який не захотів вдарити в бруд обличчям перед гостем і на стіл подав ікру. Приніс чорну, а новий російський у відповідь:
— Фу, я це вже їв. Дав червону:
— Фу, і це теж я їв. Дав кабачкову:
— Фу, це теж вже хтось їв!

Їде на середній швидкості шестисотий мерс по трасі. Його зупиняє даішник (ГІБДДешнік).
— Сержант Петренко, ваші документи.
— Будь ласка.
— А не зрозуміло, громадянин, чого це у вас мавпочка сидить на передньому сидінні?
— Дивись, каже Новий Російський — розстібає ширінку, садить мавпочку собі на коліна і та починає йому робити мінет. Шльоп мавпочку по голові — вона швидше … Ще раз — ще швидше і так далі. Ну тут НР скінчив і дивиться, посміхаючись, на сержанта і питає:
— Ну, що, хочеш спробувати?
— Та ні, відповідає даїшник, ти ж мені всю довбешку розібєш.

Летить по шосе колона з трьох машин зі швидкістю під 200, попереду 600 Мерс з мигалкою ззаду два джипи. Раптом з узбіччя з’являється бабця і намагається перейти дорогу перед сей кавалькадою. Мерседес намагається загальмувати, але його зриває в занос і боком він збиває бабку, в мерседес врізається джип, в джип врізається другий джип, все це перекидається по дорозі, при цьому з мерседесу вивалюється в канаву новий російський. Через деякий час він очухівается і дивиться на догоряють уламки автомобілів і каже:
— Як все-таки красиво померла, падло! …….

Врізається джип в чорну волгу. З джипа вийшов бугай і починає битою лупити по склі, доходить до лобового скла і побачивши полковника міліції при параді каже:
— Товариш полковник, а я все стукаю стукаю, куди, кому гроші за ремонт віддавати?

Стандартна ситуація: у 600й мерс на перехресті з вереском врізається запор. Ну, як годиться з мерса вивалюють 2 братка, підходять до запора, а там дід весь трясеться
— Пощади, все забирайте тільки пощадіть, Тут один з братків дістає 1000 $
— НА ДЕД
— За ЩО??
— За класику.