Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Грошове дерево або по-науковому крассула — збереже ваши фінанси.

Грошове дерево Грошове дерево або по-науковому крассула вважається символом фінансового благополуччя. У дикій природі зустрічається в Південній Америці та Південній Африці. У догляді невибаглива. Садять рослину в неглибокий вазон з легким грунтом, розведений піском.
При посадці необхідно додати фосфорно-калійне добриво, а надалі можна підгодовувати Оксідат торфу. Крассула рідко вражають шкідники, але для профілактики не зайвим буде пару раз на рік обприскати рослину настоєм з апельсинових кірок. До того ж листя після такого душу стають товстими і насиченими. Грошове дерево не варто рясно поливати, так як можуть загнити коріння. Воно добре себе почуває на підвіконні з сонячної сторони. Єдине, що квітка віддає перевагу свіжому повітрю, так що в жарку погоду необхідно провітрювати приміщення.
Квітки у крассули білі, маленькі, схожі на зірочки. Але цвіте вона дуже рідко, а отримати насіння практично не можливо. Розмножити деревце можна стебловими або прикореневими пагонами і листям. Крассула погано переносить пересадку. Якщо це робити, то навесні, або восени.
Когда высаживал растения решил, что куплю межкомнатные двери ведь многие цветы не любят сквозняков в доме, а так и мне и им будет уютно.
Деякі вважають, що грошове дерево передбачає майбутнє сім’ї — якщо листочки м’ясисті і ростуть густо, варто очікувати поповнення бюджету його власників. І, навпаки, якщо листя маленькі, значить можуть бути непередбачені розтрати.
Крім цього так само варто відзначити і цілющі властивості рослини. Якщо на поріз або подряпину покласти розм’якшений листочок, то вони швидше заживуть.
Крассула, завдяки своїй формі, чудово підходить для створення кімнатних ландшафтів та композицій. За фен-шую розміщуйте дерево в південно-східній частині будинку. Саме ця сторона відповідає за добробут. Можете в горщик прикопати кілька монеток, і надалі зберете великий дохід.