Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Geely Emgrand EC7-EV — Китайська тесла.

китайська теслаDetroit Electric Company і Geely (Китай) оголосили про стратегічне партнерство з виробництва електричних автомобілів Emgrand EC7-EV в автосалоні Шанхаю 2013
Detroit Electric Company буде в партнерстві з Geely в Китаї, але місія не співпрацювати в результаті чого створити схожий електричний як Tesla Roadster SP. Замість цього будуть спільно розробляти більш нормальні і доступні пасажирські транспортні засоби від бренду Geely Emgrand, починаючи з EC7 на фото вище. Обидві компанії будуть працювати і на «пов’язаних системах електроприводу.»
Geely і Detroit Electric Company вже працюють спокійно протягом трьох років на техніко-економічних обгрунтуваннях і мають спільну програму розвитку, яка, нарешті, вибрала EC7. Усі транспортні засоби, які виходять з стратегічного партнерства будуть продаватися в Китаї, і першою моделлю, буде EC7-EV яка випускаються буде у двох діапазонах (100 і 160 миль пробігу) і повинна бути представлена в 2014 році. EC7-EV, мабуть, буде мати максимальну швидкість понад 124 миль на годину. Компанії досить сміливі, щоб прогнозувати прогнози продажів вже, кажуть, що вони очікують 3000 автомобілів буде продано тільки в перший рік і 30 000 в перші три роки. Автомобіль спочатку буде проданий в першу чергу для бізнес-користувачів і організацій бюджетної сфери.
Спільна розробка та інженерна група була створена для спільної роботи в усіх областях рішення EV трансмісії, включаючи електродвигун, управління транспортними засобами системи, система управління батареями і коробкою передач. Партнерство також поширюється на розробку спільного підприємства для виробництва EV компонентів трансмісії і пов’язаних частин, розташованих близько до Geely «з штаб-квартирою в місті Ханчжоу, столиці провінції Чжецзян. Geely також містить ще шість автоскладальних і трансмісійних заводів по всьому Китаю.
Новий EC7-EV модель буде пропонуватися як авто середньої дальності (з 165 км пробігу на одній зарядці) і більш потужні варіанти (приблизний діапазон 258 км на одній зарядці).
«Це дуже важливий крок у розвитку бізнесу Detroit Electric і є свідченням наших інноваційних технологій і технічних можливостей», коментує Альберт Лам, голова і головний виконавчий директор групи з Детройту. «Я впевнений, що ми можемо стати лідером чисто електричних транспортних засобів на китайському ринку протягом наступних 18 місяців. Я впевнений, що це буде продукт світового класу. »