Електричний шнур живлення.

Шнур живлення пристрою, допомагає передавати потужність від джерела живлення електричним приладам до пристрою використання. Такий шнур може бути, або підключений безпосередньо, до розетки або через подовжувач. Такі шнури мають особливе значення в безліччі галузей промисловості, починаючи від комерційних до промислових споживчих товарів. Компоненти шнура. Шнур, який використовується для передачі електричної потужності з розетки до електричного пристрою має гніздо на одному кінці і роз’єм на іншому. Ці компоненти формуются на одному з кінців шнура. Ці шнури гнучкі. Провід в таких шнурів укладений в високоякісну гнучку пластмасу.
Досвід і технічні можливості деяких виробників дозволяє їм використовувати, і виробляти шнури у відповідності з найвищими стандартами якості. Це не рідкість побачити кілька виробників отного шнура такий, щоб підтримувати суворий контроль за параметрами якості.
Крім того, знімний шнур живлення, так само буває фіксований. Фіксований шнур усуває небезпеки, пов’язані з виступаючими контактами і поразкою електричним струмом. Адаптер змінного струму, наприклад, може мати фіксований шнур. Це зменшує шанси поразки електричним струмом користувача адаптера змінного струму.