Депіляція і епіляція, або навіщо потрібні креми блокаторів росту волосся?

Депіляція й епіляція є одними з найпоширеніших способів позбавлення від зайвої волосся на вашому тілі, але було б не непогано і обмежити зростання волосяного фолікула і заощадити на методах видалення? Ось саме з цієї причини, існує багато кремів які більш-менш ефективно борються з цими процесами.
Один з таких відомих кремів у Європі є Keramene. Його інгібіруванна формула допомагає обмежити ріст волосся, так що вам доведеться голити, або застосовувати віск рідше, ніж раніше. Вона працює на всіх частинах тіла і може використовуватися чоловіками та жінками. Крім того, вона не пошкоджує шкіру в будь-якому випадку коли відбувається одночасне видалення волосся і придушення зростання.
У нашій країні ви можливо не зустрінете подібний крем на прилавках, та й коштує він не дешево, але зате ви можете звернеться в косметичний салон наприклад такий як http://lazer-beauty.com.ua/epilyatsiya-podmyshek.html де вам допоможуть вирішити ваші проблеми з видаленням волосся і бути завжди красивими.
Але чим крем краще?
Практично може бути багато причин, чому ви повинні використовувати подібний крем як постійний крем для депіляції. Одним з найбільш очевидним є багато часу та енергії, витраченої в гоління, або віск і тут крем набагато приємніше. Адже особливо для дівчат проблема зайвого волосся особливо на обличчі, це душі роздираюча тема.
Використовуючи креми для гальмування волосся Ви також може зробити шкіру гладкою і помітно привабливою з зволожуючими компонентами. Keramene не використовує агресивні агенти, які можливо можуть пошкодити шкіру, а зачіпають лише ріст волосся.
Які можливі побічні ефекти від кремів блокаторів росту волосся? Зазвичай ризиків тут не спостерігається, але можливо місцеві алергії при тривалому використанні, або підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.