Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Audi RS6 Avant 2013.

Новий Audi RS6 Avant з 4,0-літровим V8 бі-турбо є абсолютно кращим з Audi RS моделей за останнє десятиліття. Він важить 220 фунтів менше, ніж його попередник 2008 року, втрачає 20 кінських сил, отримує додатковий 37 крутного моменту і розгону до 100 км. на годину тільки за 3,9 секунди. Це серйозно, що аж волосся піднімаються, причиною є новий турбокомпресор і жорсткі співвідношення восьми-ступінчастою автоматичною коробкою передач ZF до того ж диски 21-дюймові Pirelli вони роблять цю модель авто помітною і унікальною на трасі. Поставки починаються наприкінці липня цього року.
Покупці Audi RS6 Avant можуть отримати стандартно встановлене обмежена до 155 миль / год, або вони можуть прикупити динамічний пакет, в який автомобіль розвиває швидкість до 174 миль / год до того ж можливий динамічний пакет Plus — який розганяє до 190 миль / год. Щоб перейти на додаткові швидкості, «плюс» включає в себе вуглець-керамічні гальмівні диски, якісні шини гляньте тут, задній спортивний диференціал, RS плюс спортивну підвіску з динамічним управлінням їзди, динамічне рульове управління, потужні світлодіодні фари і автоматичне затемнення дзеркал заднього виду.
Audi RS6 Avant 2013
Це ультра-гарячий A6 універсал який припаде до смаку більшості автолюбителів. Audi Avant місткий, всемогутній, авторитетний і домінуючий у своєму класі. Тим не менше, використання палива в 30 відсотків ефективніше, ніж у V10 попередньої моделі, зокрема завдяки функції старт-стоп і мудріші системі уприскування палива.
Базова ціна Audi RS6 Avant 2013 стартуватиме близько $ 107 000.