Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Заміна покриття для підлоги.

Одним з найскладніших етапів у ремонті вашої квартири це заміна полового покриття. Оздоблення данного покриття відбувається етапами — монтаж самої системи, а також вирівнювання підлоги по всій площі та встановлення фінішного покриття.
Ринок будівельних матеріалів сьогодні може реалізувати будь-які пропозиції для домовласників. Основними оздоблювальними матеріалами є ламінат, ковролін, лінолеум, керамічна плитка, паркет, керамограніт. Ми будемо розглядати деякі типи підлогового покриття.
Ковролін — по суті той же килим, але тільки килимове покриття охоплює всю, за бажанням, площу вашого приміщення. Велика розмаїтість ковролінового покриття на прилавках будівельних матеріалів та оздоблювальних дуже багата, тому у вас буде відмінна можливість підібрати текстуру та колір, який підійде вашому дизайну. Ковролін ділиться на натуральний і з синтетичного волокна.
Натуральний ковролін легше чиститься і у нього пружна текстура, але він більш дорожче синтетичних килимових покриттів. Як і у килимів, килимові покриття діляться на 3 типи — з коротким, середнім і високим ворсом. Термін служби експлуатації ковроліну — до десяти років. У ковроліну з коротким ворсом висота ворсу 5 мм. Такий ковролін підійде для кухні та вітальні. У ковроліну із середнім ворсом висота ворсу 15 мм і підійде він для дитячої кімнати або вітальні. У ковроліну з високим ворсом висота ворсу доходить до 40 мм і стелять такий ковролін зазвичай у затишних спальнях.
У квартирах, де запланована укладання ковроліну як підлогового покриття, не рекомендується використовувати дане покриття в тому випадку, якщо у господаря є алергія на пил. А ось укладання керамічної плитки безпечне для алергіків так само, як і укладання паркету, що робить дані види покриття все популярнішим.
Також не радимо в якості підлогового покриття вибирати ковролін для дитячої кімнати, ви не зможете якісно прибрати пил, що може призвести до різних захворювань дитини.
Будь-яке будівництво та ремонт вимагає наявності умілих рук, зараз розвелося багато якісних майстрів для яких укладання керамічної плитки або іншого підлогового покриття засіб основного заробітку, вибрати кращих згідно ціною можна переглянувши сторінки інтернету.