Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як вибрати смартфон — 4 основних показники.

смартфониКолись, це був простий телефон для вхідних / вихідних дзвінків тепер, це вже мініатюрний (і дуже потужний) комп’ютер. У новому бачення телефон, це смартфон, він в буквальному розумінні змінив спосіб спілкування зі світом.
Хоча смартфонів використання різко зросла за останні кілька років, але не всі ще мають смартфон. У самому справі, є мільйони людей, які як і раніше віддають перевагу простим і менш складні мобільні телефони. Хоча немає нічого тут поганого, це тільки питання часу, перш ніж ці «легко керовані телефони» підуть у минуле.
Ви один з тих — «не-технар», який, нарешті, готовий до оновлення свого простого телефону до смартфона? Якщо це так, є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж піти і купити смартфон. Ви не хочете, щоб в кінцевому підсумку покупка за рекомендацією в магазині була вам не підходящою, тоді треба взяти на роздуми наступне ну і звичайно після покупки треба як слід смартфон прокачати встановити мелодії на смс, додати нові іграшки, встановити додатки, змінити шпалери на екрані, завантажити фільми і багато іншого, щоб ваш смартфон був більше ніж телефон який тільки дзвонить і пише смс.
Недавно в поисках скидок на покупку телефонов наткнулся на дисконт центры в Челябинске очень интересный интернет журнал котрый предлагает информцию о все возможных скидках и конфискат. Как радуют подобные сервисы, с ними жить дешевле.
Отже, з чого почати? Завернути треба для початку в найближчий магазин стільникового зв’язку є це відмінним способом, щоб подивитися, що там доступно для вас, але це тільки початок. Як тільки ви знайдете кілька різних телефонів, які підійдуть вашому стилю, треба уважніше вивчити їх. З урахуванням сказаного, подивіться нижче, щоб побачити перші чотири речі, які ви повинні затвердити, перш ніж приймати остаточне рішення, щоб купити смартфон.
1 — Загальний термін служби батарей.
Коли мова заходить про смартфони, час автономної роботи має вирішальне значення. Чим довше ваша батарея буде тримати заряд, тим менше часу ви будете витрачати турбуючись про те, щоб зарядити його. З деякими телефонами йде в комплекті додаткова батарея, важливо оцінити, як довго ви можете очікувати, до повної розрядки батареї, так само важливий і термін роботи батареї до відмови або повної заміни.
2 — Кількість корисних особливостей.
Вірте чи ні, є досить багато мобільних телефонів, які мають велику кількість даремних додатків і інших непотрібних функцій, за які треба платити коли ви вирішив купити смартфон, а навіщо? Що ще гірше, деякі функції можуть уповільнити телефон, засмічують пам’ять і викликають цілий ряд інших питань. Ось чому дуже важливо, щоб ви зосереджені на функціях, які ви будете фактично використовувати.
3 — Чи є достатня кількість пам’яті?
Пам’ять є найважливішим компонентом майже в кожному мобільному смартфоні. Чим більше пам’яті вона має, тим більше варіантів зберігання у вас є під рукою. Переконайтеся, що ви купуєте телефон зі значною внутрішньою пам’яттю яка вам потрібна, як для ваших файлів так і під додатки телефону.
Для тих, хто використовує свій смартфон як ігрову приставку, мультимедійний аксесуар, зберігання фотографій — Пам’яті треба багато, смартфон повинен так само підтримувати додаткові карти пам’яті. Це дасть Вам гнучкість, необхідну для збереження великої кількості інформації і додаткову зручність коли ви знаходитесь в дорозі.
4 — Доступні аксесуари.
Останнє, що потрібно, так це придбати новий мобільний телефон і розуміти, що він не сумісний в більшості випадків з половиною аксесуарів які у вас можливо вже є або які ви ще хочете придбати. КУПУЮЧИ АКСЕСУАРИ для смартфонів ДИВІТЬСЯ НА СУМІСНІСТЬ. Таким чином, ви повністю усвідомлюєте, що ви маєте і що вам може знадобитися, перш ніж вибрати свій новий телефон.
Покупка нового телефону є захоплюючим та цікавим процесом. Зробіть, це весело і не поспішайте при покупці думайте, питайте і тоді ви отримаєте ту річ яка вас буде радувати багато часу.