Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Subaru WRX Concept натяк на велике майбутнє.

Subaru прочинив завісу на його по-справжньому привабливий новий автомобіль концепт WRX по вигляду якого можна сказати, що це широкий, низький, м’язистий седан. Дах автомобіля побудовано повністю з вуглецевого волокна, крок який дизайнери використовували, щоб знизити центр ваги і зниження ваги. Концепт-кар має досить видні опуклості, що стирчать з його капота, так як краще розмістили «новий двигун з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем» не виходило, потужність варта того.
У передній частині, масивна гексагональна решітка забезпечує сильний повний завзяття вигляд і нижня лицьова панель включає в себе скульптурні повітрозабірники, які говорять про потужність, допомагають двигуну дихати, а також надають притискну силу. Quad вихлопні труби також натякак на велику потужність і ми сподіваємося, це буде так, коли Subaru WRX піде у виробництво. (Немає поки розмов взагалі про те, коли можна очікувати готовий до виробництва автомобіль.) І забарвлений Субару в свій фірмовий синій.
Нова Subaru WRX очікується повнопривідним автомобілів з величезними 20-дюймовими колесами BBS і шинами Dunlop які готові схопити дорогу і розірвати.