Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Сироїдіння в житті людини.

едаСироїдіння заснована на переконанні, що сама здорова їжа для тіла та, яка є сирою і не обробленої термічно. Ферменти природним чином присутні в продуктах харчування. Ферменти є життєво важливим елементом, який допомагає перетравлювати їжу і засвоювати всі поживні речовини.
Обробка продуктів може зменшити живильну цінність їжі. Обробка продуктів також сприяє утворенню потенційно шкідливих сполук у продуктах харчування. Так що, якщо ви плануєте дізнатися секрети сирої дієти, ось деякі продукти для вас — це свіжі і екологічно чисті фрукти і овочі.
Є велика різноманітність зелені, свіжих трав і коренеплодів. Є сирі фруктові та овочеві соки. У пастеризованих соках вже нема тих вітамінів, так як пастеризація руйнує більшість мінералів, вітамінів і ферментів з соку. Іноді, не підозрюючи, ви їсте небезпечні хімічні речовини, цукор та інші шкідливі для здоров’я інгредієнти.
Но помимо выше сказанного и здесь написанного соль является основным компонентов для питания в большинства людей так как она придаёт вкус продуктам к тому же соль таблетированная используется в системе водоподготовки из которой мы пьем часто воду у себя на даче, офисе, загородном доме и об этом забывать не надо.
Сухофрукти, журавлина, ананаси, абрикоси, яблука, родзинки, ягоди, кокос і т.д. ось ваш раціон харчування. Горіхи мають жири, в яких організм потребує. Це допомагає знизити рівень холестерину в організмі. Також може знизити ризик утворення тромбів і вирівняти тиск. Горіхи є одними з кращих джерел вітаміну С.
Свіжі та сушені трави і спеції можете використовувати для додання різноманітності смакових якостей в вашу їжу. Яблучний оцет може бути вашим кращим варіантом, оскільки в складі багато яблучної кислоти, яка допомагає в перетравленні білків.
Водорості дарують широке розмаїття мінералів у вашому раціоні, їх можна використовувати замість солі.
Сирі продукти є більш сприйнятливими нашому організму. Зробіть звичкою споживати сирі продукти, купуйте їх регулярно, не зберігайте їх довго.