Покриття для підлоги — ключовий елемент дизайну.

Для багатьох з нас, наповнюючи нашу квартиру або будинок меблями і створення нашого власного комфорту було заявою про незалежність. Пройшли роки і тепер килимове покриття стало модним, стилі змінюються, і ми переоцінюємо обстановку нашого будинку. Ми стаємо старше і наші діти виросли, ми починаємо думати про наше довкілля по-різному, дивлячись на дизайн для більшого нашого комфорту, ніж для атмосфери.
Плануєте змінити зовнішній вигляд вашого будинку? Почніть спочатку, наприклад, міняти підлоги по всьому дому. Вони є важливими декоративними елементами і навіть більш важливими компонентами в загальному стилі приміщень. Редизайн підлоги для полегшення переходу з однієї кімнати в іншу. Зміни поверхні підлоги вимагають коректування стяжок під підлогові покриття.
Деякі фахівці рекомендують палацовий паркет і килимові покриття, навіть у ванній. Вони пом’якшують зовнішній вигляд приміщень. Мармурові підлоги можуть бути дуже гарними, але це дуже слизька і дуже дорога підлога. Також якщо ви задумли капітальний ремонт вам варто переглянути двери каталог де представленній широкий вибір дверей для любого інтер’єру.
Так як стать є ключовим елементом дизайну будь-якої кімнати в вашому новому будинку, вам потрібно задати собі кілька питань, тому ви можете бути впевнені, що Ви правильно вибрали підлогу під свій дизайн, розташування, стиль життя і бюджет сім’ї.
Перший крок у виборі підлоги вирішує, що ви хочете бачити і як відчувати себе в кожній кімнаті і по всьому будинку. Пам’ятайте, ваша підлога є ключовим елементом дизайну, так що доведеться витратити якийсь час на вибір потрібних матеріалів (дерево, ламінат, вініл, килими, пробка, бамбук, кераміка, лінолеум, та інші), кольору, моделі, текстури і навіть форми для кожної кімнати. Цей багатий вибір покриття для підлоги чудово доповнює світлі тони в розкішному європейському дизайні.