Лондон навесні.

Лондон точно не спить у зимовий період — просто всі переміщуються в приміщення кафе, в театри, клуби та ресторани — але прихід весни виразно змінює темп життя в місті. Квітень передвіщає початок теплої погоди і безліч заходів на відкритому повітрі для лондонців і гостей міста.
Парки, сади та архітектурні перлини без сумніву в Лондоні виглядають краще навесні. Улюблені кращі місця для прогулянок, це парки Сент-Джеймс і Грін-парк, де сотні нарцисів покривають газони. Коли перецвітают нарциси з’являються троянди, але вже в Риджентс-парк і Greenwich Park. Це прекрасні місця для ваших очей з п’янкими ароматами, манить всім цим добрий старий Лондон, а зараз особливо тури до Англії дуже популярні і за приємною ціною.
Найбільший у світі з ботанічних садів у К’ю можна відвідати в будь-який час року, але навесні, коли дзвіночки цвітуть, в період Пасхи, проходять різні тематичні заходи. Центр Лондона водно-болотних угідь є центром активності у весні, коли пташенята вилуплюються з яйця на радість орнітологів і людей, які люблять милих птахів.
Багато, хто з історичних місць Лондона відкриті на Великдень після закриття на зиму. Гарний будинок на південному заході Хем Лондон є прекрасним прикладом того часу, почала 17-го століття дизайн. У Лондоні можна подорожувати на велосипеді, не бійтеся їздити в такому жвавому місті, це краще, ніж подорож на метро. Прокладіть маршрут через парки та біля річки Темзи. Так ви можете дістатися з одного боку міста в іншу уникаючи більшості трафіку, в взявши авто на прокат вам завжди буде у користі автосигнализация starline яка забезпечить беспеку вашого авто.
Іншою великою пам’яткою є Оксфорд і Кембридж. Два університети куди мріють потрапити всі абітурієнти Англії. Також Ви можете усамітнитися в одному з жвавих місцевих пабах.