Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LG представляє новий смартфон LG Optimus F5.

СЕУЛ, 30 квітня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) представляє новий смартфон стандарту 4G LTE з удосконаленим інтерфейсом користувача LG Optimus 3.0. Світова прем’єра смартфону нової серії F-Series – LG Optimus F5 – стане продовженням його успіху на міжнародній виставці Mobile World Congress 2013 і відбудеться 29 квітня. Спершу смартфон надійде у продаж в торгові мережі Франції, а через декілька тижнів – Південної та Центральної Америки, Азії та СНД.
LG Optimus F-Series – це нова серія смартфонів на базі ОС Android. Ці пристрої ідеально підійдуть користувачам, які бажають оцінити переваги швидкісного зв’язку стандарту 4G LTE, але досі не могли цього зробитичерез високу вартість флагманських моделей LTE-смартфонів. Стратегія компанії LG Electronics спрямована на те, щоб зробити смартфони 4G не лише швидкими, а й доступними для кожного користувача. Тому користувачі можуть придбати смартфон LG Optimus F5, який обладнано удосконаленою технологією LTE та інтерфейсом користувача LG Optimus 3.0, за доступною ціною.
Розмір екрану та місткість батареї стали принципово важливими характеристиками для вибору смартфону. Враховуючи побажання користувачів, LG обладнала Optimus F5 двоядровим процесором Qualcomm з тактовою частотою 1,2 ГГц, екраном з діагоналлю 4,3 дюйми й батареєю 2 150 мАч – найбільш місткою у цьому класі пристроїв. Завдяки останнім розробкам інженерів LG вдалося продовжити цикл роботи батареї після зарядки без збільшення її габаритів. 4,3-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 256 ppi забезпечує комфортний перегляд контенту завдяки чіткому й реалістичному зображенню.
Смартфон LG Optimus F5 працює на базі останньої версії операційної системи Android 4.1.2. (Jelly Bean) і підтримує найкращі інноваційні функції фірмового інтерфейсу користувача LG Optimus 3.0:
QSlide дозволяє відкривати одразу кілька додатків одночасно у повноекранному режимі. При цьому користувач може змінювати їхній розмір, прозорість і розташування на екрані.
Live Zooming наближає зображення відео, щоб користувачі могли уважніше роздивитися деталі.
Завдяки функції Video Wiz користувач може уявити себе режисером, адже редагувати відео і накладати на нього звукові доріжки можна просто в телефоні.
Функція QuickMemo дозволяє робити миттєві нотатки наповерх будь-якого контенту, чи то інтернет-сторінка, графічне зображення, фотографія, чи відеозапис, залишаючи їх просто на екрані смартфону навіть під час розмови. Ба більше, функція дозволяє миттєво ділитися цими нотатками не лише через SMS/MMS, email, а й у соціальних мережах.
QTranslator стане надійним помічником у подорожах. Ця функція автоматично перекладає слова, фрази й цілі речення на більш ніж 40 мов.
«Компанія LG Electronics встановлює високі стандарти в індустрії мобільних комунікацій завдяки технологіям, які роблять життя користувачів комфортнішим, – сказав д-р Чен-Сок Парк, президент і СЕО компанії LG Mobile Communications. – Смартфон LG Optimus F5 – це продовження видатної лінійки LTE-смартфонів від LG, для яких характерні переваги швидкісних мереж 4G і LTE та функції інтерфейсу користувача преміальних смартфонів. Ми впевнені, що завдяки смартфонам LG Optimus F5 ми станемо першими на ринку для користувачів, які хочуть придбати високофункціональний LTE-смартфон за помірною ціною».
Основна характеристика LG Optimus F5:
Операційна система: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Процесор: двоядровий Qualcomm з тактовою частотою 1,2 ГГц
Екран: 4,3 дюйми IPS (256 ppi)
Акумулятор: 2 150 мАч
Розміри: 126,0 х 64,46 х 9,3 мм
Память: 8 ГБ / 1 ГБ RAM / microSD (до 32 ГБ)
Камера: 5,0 МП AF основна / 1,3 МП фронтальна