Історичні факти про спідницю.

Інноваційна мода вражає власним різноманітністю. Дизайнери знаючи дамські слабкості до популярних тенденцій в моді, формують новітні колекції одягу, щоб задовольнити і підкреслити жіночі інтереси. Мода змінюється з кожним роком. Але у всякій колекції самих знатних дизайнерів, знаходиться завжди така річ як спідниця. Інноваційні спідниці мають найбільш різні фасони, сьогоднішні моральні норми дозволяють дівчатам носити всі варіанти спідниць. Однак таке демократичне ставлення до спідниць було не завжди. У різні епохи спідниці жіночі виглядали по-всякому. Спідниця носилася як з поясом так і без нього, створювалися під спідницю ремені різними дизайнерами, що більше підкреслювало талію в дівчини.
Афродіта — богиня любові, завжди вважалася прототипом краси і мудрості в стародавньому світі. Воістину відмінно виглядали жінки Старій Греції. І для їх не було серйозних критеріїв у виборі фасону спідниці. Згідно еталонам тих пір була створена спідниця жіноча із полотна цільної тканини, що дозволяло вже в ті часи відкривати коліна жінок. Стрункі ноги дівчат надзвичайно цінувалися і цінуються у чоловіків донині, їх власниці приписувалися до високого класу.
На Сході в старі часи дозволялося дівчатам спідниці носити, що трохи відкривають щиколотки. Нерідко на картинах зображають старої епохи, зустрічаються дівчата з піднятим краєм спідниці. Робилося це з особливим значенням. Дами показували свої щиколотки, для того, щоб чоловіки зуміли оцінити тонкість сполук їхніх кісток. Так як у старому Сході, як і Греції, вузька щиколотка була уособленням авторитетного роду.
Пізніше, вже в Середні століття переважала мода на прикриті вбрання. Довгі пишні жіночі спідниці, накривали дамські ніжки. Спідниці доповнювалися вузенькими корсетами, які затягували не найменш пишну дамську фігуру, для більшої привабливості і стрункості вигляду жінки. Для сучасних дівчат, такий фасон надзвичайно великих спідниць вважається не зручним, тому Середньовічні предмети гардероба не закріпилися в наші дні.
У світі так склалося, що Північна Америка стала вітчизною новітньої сучасної культури. Оскільки саме у 60-і роки, вийшло явище, яке перевернуло всі уявлення про носіння спідниці і сколихнуло не тільки самих американців, проте людей по світу. Це перша міні-спідниця, фасон якої на нинішній день самий-самий відомий і потрібний модницям всіх держав. Цікаво, що той самий перших показ міні спідниць, був винуватців зупинки водіїв у тому місці де він проходив. Але зараз мода вже не бачить у цій міні спідниці, вульгарносі в одязі.