Honda concept в автосалоні Шанхаю.

Так, це виглядає трохи незвично, зубаста концепція, прев’ю від Honda нового невеликого MPV, спеціально призначеного для китайського ринку. Називається Honda concept M, ця модель була розроблена в Японії і автовиробник в даний час має намір запустити виробництво в Китаї десь у 2014 році.
Honda не випустила в світ багато подробиць про її новинку, просто вона «пропонує атрибути легкового автомобіля при додаванні нового значення шляхом реалізації зручного і просторого простору в салоні, це стало можливим завдяки новій технології Хонди для задоволення від водіння. »
Концепція M є концепт-кар для MPV (багатоцільовий автомобіль) який розроблений в основному для китайського ринку. В даний час, вантажні автомобілі складають більшість MPV ринку в Китаї. До такого і ринку свій MPV, Honda представить свою нову модель має атрибути легкового автомобіля і фургона. Концепція Honda M була розроблена під управлінням дизайн-студії Honda R & D Ltd в Японії. Honda пророкує успіх у розвиток масового виробництва автомобілів на основі цієї концепції яка націлена на впровадження на ринок наступного року.