Гель для прання — заміна пральному порошку!

Гель для прання відмінна заміна для звичайного прального порошку, до якого всі звикли.
Гель для прання один із засобів, який останнім часом отримав незвичайну популярність серед господинь.
Гель для прання хороша альтернатива пральному порошку. Гелі для прання, як правило, мають густу і концентровану структуру, що дозволяє нам неперевершено справлятися з найсильнішими забрудненнями і використовувати їх, як для прання вручну, так і для прання в машинці.
Переваги гелю для прання або рідкого порошку (як кажуть у народі):
— Завдяки своїй рідкій структурі засіб миттєво розчиняється навіть у холодній воді і потрапляють глибоко у волокна тканини, тому відмінно справляються з жировими, білковими та іншими забрудненнями. Також гелі для прання ще й менш алергені, ніж порошки, оскільки запобігається потрапляння до органів диханія.
— Рецептура гелів для прання дозволяє додавати до їх складу корисні добавки, наприклад екстракти рослин (столітник, чайне дерево), які володіють бактерицидними і антисептичними властивостями.
— Гель дуже простий у дозуванні. Для дозування використовується ковпачок.
Гелі для прання дуже комфортні і ефективні при видаленні плям і забруднень. Не потрібно попередньо замочувати білизну, досить просто нанести гель безпосередньо на забруднення перед пранням.
— Гелі зручні для прання при низькій температурі води, ніж пральні порошки, пральні порошки не завжди повністю розчиняються. Це економить електроенергію.
— Гелі для прання зручні в зберіганні. Простіше зберігати пляшку з гелем для прання, ніж пральний порошок в поліетиленовій упаковці.