BMW X4 презентація стильної форми в автосалоні Шанхаю.

Новий кросовер і нарешті BMW показав свою X4 на автосалоні в Шанхаї. Машина приносить сюрпризи — ви напевно вже бачили офіційні галереї зображень від німецького автовиробника, так, що її зовнішня форма добре відома.
Ви можете ясно бачити форму, що дозволяє BMW називати як автомобіль Sports Activity, який у основному означає «кросовер». Подібна знайома форма автомобіля у вигляді BMW X6. Після презентації залишається чекати, перехід від концепції до виробництва. BMW X4 презентація стильної форми в автосалоні Шанхаю.
Першою з моделей BMW X була модель BMW X5, представлена в 1999 році від BMW Group на світ з’явився автомобіль Sports Activity (SAV), це той сегмент, в якому автомобілі BMW X залишаються лідерами авто ринку. BMW X3 і його родич BMW X1 також були перші лідери SAVs в класі і продовжують далі задавати темп серед своїх конкурентів і суперників сьогодні на ринку. Такий загальний розвиток подій придбав новий технологічний вимір у травні 2008 року введення на ринок BMW X6 — першого в класі Sports Activity Coupe (SAC). BMW X6 і раніше нова і унікальна концепція автомобіля яка має міцний дизайнерський вигляд популярних моделей BMW X з їх неповторною емоційної аурою і справжнім спортивним характером від купе BMW. Чи не згасаючої світової популярністю першого SAC БМВ підтверджується його стабільно високими продажами.
BMW X4 презентація стильною форми в автосалоні Шанхаю. З новою концепцією BMW X4 від BMW Group пропонується бажаючим попередній перегляд того яким буде майбутнє сім’ї моделей BMW X. Тут видно як плавні риси моделі BMW X можуть змішатися з генами купе BMW. Розвиток нового спорт-купе від BMW готовий продовжувати історію світового успіху моделі BMW X6 в його новому класі. Привабливі пропорції, щільні контури і різні численні високоякісні комплектуючі виробляють неповторний і єдиний такий характер авто продукту, наповнює емоційну привабливість, динамізм і міцність яку можна чекати від моделей BMW X, але і в той же час видатну продуктивність і динаміку.
Виробництво BMW X4 заводом заплановано з виходом на ринок вже в 2014 році.