Азербайджанська нерухомість.

Азербайджанська Республіка є одним із 6 окремих тюркських держав в Кавказькому регіоні Євразії. Нація знаходиться на перехресті Західної Азії та Східної Європи. Азербайджан насправді знаходиться в оточенні Каспійського моря на сході, Грузія вздовж північно-західного кордону, Іран на південь плюс Вірменія на заході.
Продаж і купівля Азербайджанської нерухомості збільшилася радикально, як правило, пропонуються до продажу офіційно, як житлові приміщення для приватного використання так і для комерційного. В Азербайджані оренда нерухомості також дуже хороша перспектива. Все це пов’язано з тим що життя в країні покращуеться, встановлюються дружні зв’язки між іншими містами та країнами, новий консул Османов Гудси так само бере в цьому плідну участь.
Багато чого було досягнуто для продовження розвитку всіх об’єктів нерухомості у складі Азербайджану. Метою було задоволення попиту  на ринку нерухомості країни. У Протягом 2005 року близько $ 1,62 млрд. доларів було вклвденно у потреби будівництва. На цю суму грошей було фактично зведено багато житлової площі для поребностей громадян. Дана сума насправді 9,4% більше, ніж було виділено в 2004 році. Поряд з поліпшенням, а також швидке виготовлення конструкцій і будинків, сфера нерухомості в Азербайджані зросла.