Як захистити житло від непрошених гостей.

Ми деколи не замислюємося про захист житла від непрошених гостей, залишаючи на годинку в будинку дітей, відправляючись у відпустку або на уікенд. Стовідсоткових рецептів захисту від злодіїв не існує, все ж слід дотримуватися певних правил.
1. Подумайте про встановлення міцної залізної двері. На сьогодні вона вже не є ознакою високого рівня добробуту, зате непогано захищає від любителів поживитися за чужий рахунок.
2. Не потрібно шкодувати грошей на складний замок. Набагато надійніше нетиповий замок. Справа в тому, що деякі типи звичайних замків у кваліфікованого домушника не вимагатимуть навіть відмички.
3. Краще встановити складну і дорогу систему охорони. Однак часто рятує і простий пристрій. Вона може привернути увагу сусідів. Головне — не повідомляти код сигналізації стороннім. Навіть близька людина може випадково стати джерелом інформації для квартирних шахраїв.
4. Коли ви їдете надовго, заздалегідь подбайте, щоб поштова скринька не була переповнена кореспонденцією. Проблему можна вирішити порізному. Дати ключ від ящика сусідам або, що ще зручніше, написати заяву у відділ доставки поштового відділення з проханням тимчасово не доставляти кореспонденцію.
5. Не говоріть з сторонніми людьми про плани, заробітках або великих покупках. Проінструктуйте дітей, щоб вони не міркували про це в школі або у дворі. Розмови з сусідкою чи балаканину дітей можуть чути ті, для кого вони не призначені.
6. Привчіть дитину не відкривати стороннім вхідні двері, краще домовитися про умовний дзвінок.
7. Коли вселяєтеся в будинок, намагайтеся знайомитися з мешканцями не тільки свого поверху. Це може виявитися корисним, якщо вам хтось подзвонить у двері і представиться сусідом.
Ви приїхали в столицю України і вам ніде переночувати в такому випадку вам потрібна квартира подобово, яка вам на невизначений час може стати вашою фортецею в якій ви можете відпочити в новому місті.
Сохранить