Сучасні технології будівництва малоповерхового житла.

Життя вносить корективи у вирішення житлової проблеми. У двадцятому столітті перевага віддавалася міським квартирам з мінімальним комфортом. Затісні маленькі кімнати, набиті меблевими гарнітурами, залишали маленький життєвий простір людям. Навіть індивідуальними домоударними темпами будували без надмірностей: з двосхилим дахом, без особливого комфорту, з однаковим сумовитим зовнішнім виглядом. Зараз преференція віддається індивідуальному, у два-три рівня житлу, спорудою якого займаються відповідальні підприємства. Головні вимоги до зручностей, оригінальному дизайну, заповненому горищному просторі мансардами з туалетами, ванними і спальними кімнатами. І такий навіть купить дом в Новосибирске зараз не проблема.
Врахувавши великий попит городян на заміське житло, поблизу міст починають будуватися житлові селища з котеджів і таунхаусів. Особнячки різної ціни, комфорту виглядають особливо привабливо через ламаної лінії дахів, напівкруглих навісів, напівповерхів розташованих під дахами. Але ці, що радують погляд творіння домобудівництва, створені при виконанні трьох пунктів.
Вживання суперсучасних будівельних матеріалів, що відповідають високим міжнародним стандартам по тепло-і звукоізоляції. Найбільшим попитом з них користуються піноблоки. Вони забезпечують необхідний комфорт з найменшими витратами.
Вживання зодчества, яке відображає спроможність замовника. Є типові проекти досить високого рівня, але є й оригінальні ексклюзивні розробки архітекторами з ім’ям.
Сукупний дизайн, який складається з ландшафтного, зовнішнього і внутрішнього оформлення.
Використання піноблоків в житловому і нежилому будівництві останнім часом знайшло виключно широке застосування. Завжди можна підібрати піноблоки всіляких розмірів, всіляких конфігурацій. Вони надійні, довговічні, міцні. Це виріб відповідає усім вимогам ГОСТів і стандартів якості. Його унікальні властивості можна порівняти з багатьма будматеріалами: з бетоном, з деревом, з цеглиною. Він піддається розпилюванню, закручюванню саморізів, забивання цвяхів.
Піноблоки не здатні потонути, прекрасно ізолюють звук і тепло. Технологія їх виготовлення робить менше питому капіталомісткість, трудомісткість. Піноблоки, взагалі-то, недорогі у виготовленні. Привабливо і те, що швидкість зведення об’єктів зростають, а витрата розчину при кладці знижується.