Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ремонт — яка штукатурка краще?

dekorСухі штукатурні суміші прийнято розпізнавати основним чином, згідно в’язкої бази. Нижче в статті, в залежності від цього, приведені головні види готових сумішей:
Гіпсові — використовуються для штукатурення поверхонь стін і стель всередині різних офісних, житлових, побутових приміщень. Можливо це найкращий висновок для обробки опалювальних приміщень з великими нерівностями стінок.
Відсутність усадки виключає виникнення тріщин і відшаровування, що дозволяє віштукатурування, порівняно товстими шарами.
Властивість ця, багато в чому пояснюєтьсся непоганою пластичністю і найвищими адгезіческими якостями в сукупності з порівняно малою питомою вагою наданого матеріалу та, достатньо, хорошими теплоізоляційними, звукоізоляційними показниками.
Якщо у вас працюють будівельники на об’єкті можливо вам буде цікава продажа систем видеонаблюдения, щоб завжди бути упевненими, зо у вас будівельні матерріали ніхто не краде.
Гіпсові суміші добре «дихають», це дуже позитивна якість для обробки стінок житлових приміщень.
Вапняно-гіпсові штукатурні розчини, завдяки наявності гіпсу, досить скоро застигають. Їх вживають для вирівнювання з вапняно-гіпсовими покриттями стін, оштукатурювання деревних поверхонь. Після чого можна вільно відвідати магазин шпалер і купити ті що вам більше підходять під інтер’єр.
Матеріал дуже швидко сохне, що може створити величезні незручності в роботі, рекомендована вологість приміщення для роботи не більше 60%.
Цементно-піщані — характерні Гідростійкі, використовуються і для зовнішніх робіт; штукатурення фасадів, стінок нежитлових приміщень.
Продовживши зіставлення, треба помітити наступні для цементно-піщаних: найбільш довгий час висихання шару, більш значну питому вагу, потреба армування шару штукатурки при перевищенні товщини 2,5-3-х см.
Вапняно-цементні суміші — створюються з в’яжучим цементним компонентом з додатком наповнювачем — вапна, розрізняються малою витратою при штукатурних роботах. Завдяки вапну, розчини даних сумішей мають відмінні пластичні характеристики, мають відмінну волого-і морозостійкість.
При застосуванні вапняно-цементних сумішей потрібно врахувати, що вони усадку роблять, тому, для кращого вигляду поверхні може знадобитися побудова декількох шарів.