Ремонт на кухні своїми руками.

Як будь-яку будівельну справу, ремонт на кухні, необхідно починати з проекту. Візьміть аркуш паперу і намалюйте підсумок роботи, до якого Ви зобов’язані прийти. Визначитеся, яким ремонт у вас буде, капітальним або косметичним. При іншому ремонтному варіанті Вам буде тільки потрібно змінити які втратили свій початковий вигляд лицювальні матеріали та може бути поміняти якісь кухонні меблі.
При капітальному ремонті вашої кухні приготуйтеся до заміни труб, каналізації і всіх облицювальних матеріалів.
Возможно и при капитальном ремонте вам пригодятся и дисковые пилы для розпила досок или бруcа, паркета, ламината или других строительных элементов. Компания Insel — лидер рынка продаже ручного инструмента и соответственных расходных материалов.
Після того як визначилися неодмінно розрахуйте кошторис на ваш ремонт кухні своїми руками, в яку стане враховуватися ціна будівельних матеріалів і меблів, інструментів. При підміні труб, або електропроводки краще взяти на роботу професіоналів. У першу черговість при такому ремонті демонтуйте старенькі лицювальні матеріали. Труби краще заховати в стінки.
Подумайте де Вам зручніше стане використовувати розетки, якщо справа дійшла до зміни інтер’єру кухні та розміщення нових меблів. Далі приступайте до обробки стелі. Обирайте тут матеріали з хорошими гідроізоляційними характеристиками, які просто відмити від жиру і кіптяви. Наприклад, добре на кухні використовувати гіпсокартонну стелю або натяжна. Для підлоги на кухні можна купити лінолеум, але найбільш підійде кахельна плитка.
Для стін кухні підійде кахельна плитка особливо для робочої частини. Тут треба б обрати керамічну плитку з особливим кухонним малюнком для більш ефектного відображення в інтер’єрі. Для такого щоб приготувати поверхню для облицювання, потрібно вирівняти стіну цементним розчином, а потім покласти плитку від середини до країв стіни.
Найбільш ощадливий і найменш трудомісткий варіант для стінки в робочій зоні кухні — пластмасова панель. Вона не отак довговічна, як керамічна плитка, але просто не боїться води і легко миється.