Перельоти з Air Asia, гарячі тури.

Подорож завжди в радість з Air Asia так як вона є недорогою авіакомпанією, яка надає кращі послуги для внутрішнього і міжнародного призначення. Вона є провідною авіакомпанією в Азії.
Air Asia працює як на внутрішні, так і міжнародні рейси по більш ніж 400 напрямками у всьому світі. Вона надає послуги по 25 країнам, а сновна база знаходиться в Куала-Лумпурі міжнародний аеропорт.
Авіакомпанія Air Asia була заснована в 1993 році, але почала льотну експлуатацію з 1996 року. Основними напрямками, для Air Asia є Австралія, Китай, Індія, Лаос, Шрі-Ланка, Великобританія, Індонезія, Таїланд, Тайвань, Сінгапур і Малайзія. Авіакомпанія Air Asia має 3 види обслуговування, це каюти класів економ-класу, бізнес-класу і першого класу. Економ-клас розроблений спеціально для простої людини. Це найдоступніший варіант для перельотів, наданих клієнтам. Існують різні типи більш дорогих послуг і сервісу для бізнес-класу та першого класу. Air Asia для багажу також має вимоги. За її правилах, пасажири можуть нести до 15 кг багажу на борт повітряного корабля. Якщо є якась надзвичайна ситуація, то 5 кг додаткової ваги можуть бути дозволені, але ця додатковий вага буде платною. Якщо є дитина з вами, то немає плати за багаж дитини. Дитячі коляски, мобільні набори і мобільні пристрої, а також ходунки є безкоштовними. Так що якщо ви збираєтеся зробити подорож з Air Asia, то завжди пам’ятайте про ці речі.
У 2002 році ця авіакомпанія запустила свій новий маршрут. Авіакомпанія Air Asia також удостоєна різних нагород в галузі авіаційної промисловості. У 2007 році вона була нагороджена покликанням — Центр авіації Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У дні економічної кризи, коли більшість авіакомпаній стикаються з труднощами в роботі, вона зробила величезний прибуток, оскільки вона забезпечує більш високий сервіс за меншу плату. Тут робиться все вчасно. Таким чином, якщо ви хочете авіаквитки на дешеві міжнародні рейси до країн Близького Сходу, а також інших міжнародних напрямків, то можете зробити замовлення в Air Asia, яка забезпечить вам кращі послуги в повітрі за дуже низькою ціною.