Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Лазерне видалення судин.

Бій з розширеними судинами c допомогою косметичних засобів, до засмучення, не приносить того чого ми очікуємо. А, застосовуваний у далекому минулому, спосіб електрокоагуляції викликав виникнення депігментацію, рубців, гіперпігментацію і загальну непереносимість процедури. Зараз в різних медичних центрах рекомендують усунення судин діодним або іншими лазерами.
Спосіб видалення судів лазером відбувається на основі селективної коагуляції, відбувається згортання тканин (на латині Coagulatio — це згущення, згортання). Світло лазера дає енергію, яка поетапно поглинається в кровоносні судини, нагрівається гемоглобін у крові, стіни судин склеюються. Лазерне видалення судин вже давно практикуєте і допомогло не одній людині.
За допомогою лазера хворі судини видаляють безслідно, без рубців і шрамів. Дія лазера, як виявилося, поширюється лише на судини, а ті які знаходяться навколо тканини не наражаються на небезпеку бути пошкодженими. Ця процедура трохи неприємна, як і інше хірургічне втручання, і займає незначний час. Почуття при операції схожі на легке поколювання, але це не почуття болю. І памятайте зазвичай самолкування не на користь хворому так як і вколоти інєкція ботокс в живот не вплине на зайву вашу вагу, старайтеся завжди консультуватися у лікаря.
Дуже часто видаляють хворі судини лазером в таких місцях як:
На Вашому обличчі можуть бути судинні зірочки, які піддаються видаленню.
Судинні зірочки на Вашому на тілі, також варто видалити.
Судинна сіточка на обличчі, не додасть Вам краси і краще її видалити.
Судинна сіточка на тілі також не прикрасить Вас — видаліть її лазером.
Гемангіома віддаляється за допомогою лазера.
Купероз, також безслідно зникне після лазера.
Як і до будь-якої процедури, до лазерного видалення судин також є протипоказання:
Лактація і період вагітності.
Онкологічні захворювання будь-яких форм.
Хвороби крові, особливо не згортання.
Засмагла шкіра понад норми.
За і після операції потрібно дотримуватися таких порад:
Не можна засмагати два тижні по процедури і два тижні після проходження процедури.
Оброблені ділянки шкіри охороняти від влучення сонячних променів.
Після процедури, на протязі трьох днів, ні в якому разі не протирати алкоголе місткими засобами оброблену поверхню шкіри.
Після процедури не відвідувати сауни, водойми, парильні, не купатися в гарячій ванні хоча б на Впродовж трьох днів.
Побічні явища після видалення ваших судин лазером можуть бути такі:
На тих ділянках, які оброблені лазером, у вас може відслідковуватися легка червоність шкіри, яка традиційно цілком через півтори години проходить. Якщо у вас розширена судинна сітка, то після процедури у вас мають всі шанси з’явитися маленькі гематоми (синці), проте вони досить скоро розсмоктуються через 4-6 днів.
У тих місцях, де видаляли судини мають всі шанси з’явитися сухі скоринки шкіри, які ні в якому разі не можна усувати без допомоги інших, ви можете занести інфекцію. Краще звернутися до лікуючого лікаря для усунення тих чи інших побічних явищ.
Курс процедур видалення лазером хворих судин, як правило, щоб отримати хороший видимий ефект — потрібно від 1 по 3-х процедур з перервою в дві або навіть три тижні.