Краща авіакомпанія в Китаю.

Подорож з Air China.
Air China є однією з найбільших компаній авіакомпаній Китаю. Її база знаходиться в Beijing Capital International Airport. Air China також відома як найбільша авіакомпанія світу з ринкової капіталізації. Крім того, національний авіаперевізник Китаю. Вона також стала членом Star Alliance. Ця авіакомпанія надає ексклюзивні послуги і бере на себе відповідальність за подорожі китайських національних лідерів за кордоном.
Air China робить вильоти кожного дня більше ніж у 120 пунктів призначення, також підтримує вражаючі туристичні послуги з нею страшно організувати тур вихідного дня, гарантує безпеку польотів серед пасажирів. Крім забезпечення повітряного обслуговування пасажирів вона також надає послуги для інших національних заходів. Так як Air China є членом Star Alliance, ця авіакомпанія має також багато партнерів,таких як Air Canada, Egyptair, SWISS, Copa Airlines, Air New Zealand, TACA, SAS, TAM, Тайські авіакомпанії, США Airways, Turkish, Blue 1, Сінгапур Airlines і багато інших.
Існують різні міжнародні напрямки, які охоплюються Air China, це близько 185 напрямків. У 2007 році вона приєдналася до Star Alliance і розширив свої послуги до 897 пуктів для 160 країн світу. Основними міжнародними напрямками є Сполучені Штати Америки, Сінгапур, Таїланд, ОАЕ, Німеччина, Іспанія, Росія, Швеція, Великобританії, Австралії, Малайзія, Франція, Німеччина, Корея, Бразилія, Канада.
Air China авіакомпанія має 263 рейсів і літаків термін служби яких не привишает 8 років. Сучасний флот Air включає в себе різні літаки, а це AirbusA319-100, Boeing 737-300, Airbus A340-300, Boeing 737-700, Boeing 767-300ER, Boeing 757-200, Boeing 747-400M і ряд інших. В зв’язку з якістю послуг ця авіакомпанії була удостоєна багатьох нагород. Вона також була обрана в золотий список мандрівника National Geographic. У 2007 році Air China отримала честь як — Краща авіакомпанія в Китаї.