Гарячий Volvo C30 Limited Edition від Polestar.

Через всього п’ять років тому на ринку Північної Америки, останній C30 тихо зійшов з конвеєра в грудні. Але Volvo вирішила відправити свого компактного хетчбека на невелику зміну в продуктивності і ексклюзивності R-Design Polestar модель під позначкою Limited Edition.
Термін «гарячий» за загальним визнанням кидають навколо багато хто в ці дні, але в комбінації з R-Design та поєднанні з хорошим рядом додаткових коней під капотом повинно бути більш ніж достатньо, щоб поставити C30 в один ряд з подібними як Volkswagen GTI і його не дуже далекого родича Mazda speed3. Головна проблема з Volvo C30 Polestar Limited Edition є те, що його ціна на спортивну версію вище всіх повно приводних компактів, як Subaru WRX STI та Golf R, що ж компенсує його високу ціну.
Любити, це чи ненавидіти, C30 виразно виділяється з натовпу багато в чому завдяки тому, що всі стікла натхненні класичними Volvo P1800, але Polestar Limited Edition йде на крок далі за забарвленням автомобіля у відтінку синього, в той час як кидаючи увагу на чудовий набір матово-чорних 17-дюймових коліс. R-Design включає срібні кришки дзеркал, нижня задня панель бампера з двома 3,5-дюймовими вихлопними трубами.
На відміну від більшості «гарячих», які починають життя з обмеженим бюджетом, C30 має висококласний інтер’єр навіть в базовій формі. R-Design пакет несе з собою певні настільки необхідні для продуктивного руху водієві зручності, в тому числі товстий обід рульового колеса і шкіряний важіль перемикання передач з алюмінієвими вставками. Додатково R-Design у поновленню стиля включає синє підсвічування датчиків, двоколірні сидіння, спортивні педалі і металеві частини на центральній консолі.
Що стосується навігаційної системи, вона управляється або за допомогою бездротового пульта дистанційного керування або розподільний пристрій кріпиться до задньої частини рульового колеса, що складається з невеликого перемикача і кнопки.
У Volvo C30 Polestar Limited Edition такий же 2,5-літровий турбований вбудований п’ять-циліндровий двигун який використовується в стандартній C30, але Polestar збільшив випуск потужності до 250 кінських сил. Щоб викликати в уяві додаткові 23 к.с. і 37 Нм, тиск турбо наддуву було збільшено і контролери двигуна повторно зіставлені для оптимального запалювання і витрати палива. Розгін до 100 км на годину відбувається за 6,2 секунди. Доброю новиною є те, що ця додаткова продуктивність може бути здійснена на будь-яку C30s за розумну плату в $ 1295.
Як істинний прихильник старої школи «гарячий» Volvo C30 Polestar у варіанті Limited Edition поставляється тільки з механічною шестиступінчастою коробкою передач, що ідеально підходить для енергійного водіння для вашого задоволення.
Звичайно цей автомобіль отримав спортивні шасі, що забезпечуються більш жорсткими пружинами і амортизаторами, а також більш швидке передавальне число рульового механізму.