Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Форт Фієста 2014.

Форт Фієста 2014 модельного року приносить цілий ряд змін, найбільш важливими з яких є додавання потужної нової моделі ST. Американської специфікації гарячий прототип був вперше показаний в 2012 році на автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді минулого року. Зараз ми дізналися, що Fiesta ST коштуватиме в $ 21 400, коли вона надійде в продаж.
Під капотом ST є турбований 1,6-літровий EcoBoost двигун на 197 кінських сил, який працює виключно з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Форд не розголошує дані про продуктивність, але відомо, що ці цифри роблять Fiesta ST трохи більш могутніше, ніж GTI Volkswagen.
У стандартній Fiesta також з’являється невелика кількість поліпшень для 2014 модельного року пише egorevskgrad.ru, включаючи новий 1,0-літровий трициліндровий двигун з турбонаддувом і переглянутий зовнішній дизайн. Ціни в 2014 році на седан Fiesta починаються з $ 14000, а на п’яти-дверний варіант моделі треба ще додати $ 600.
Ціна Ford Fiesta ST включає в себе часткові шкіряні сидіння Recaro, системи з HD звуком з MyFord Touch розважальна й навігаційна, модернізовані 17-дюймові темні диски.
Після всього написаного Fiesta ST, як старший брат, без зімніть буде гудіти на дорозі.