Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як я хочу нормальні особисті відносини і сина.

Вибач за настирливість, я розумію що набридаю своїми щоденними смс, дзвінками, листами, але у мене вже нічого не залишилося тільки це. Те що ти ігноруєш мене в соц мережах, навіщо чорні списки, невже нам було настільки погано разом, щоб ти так поступала, я ж знайду все одно спосіб зайти тобі на сторінку Якщо захочу, під іншим ім’ям, придумаю 100 персонажів, Тань, Оксан і ще купу, через які буду з тобою спілкуватися. Кожен новий знайомий може бути від мене. Але я хочу по чесному. Але справа не в цьому, я просто хочу тобі щастя, може ти в це не віриш, але це правда. Я ж бачу, що ти свій вибір зробила за роботи так як я своєю увагою зайвим і претензіями не давав тобі зосередитися. Я за це прошу вибачення, Адже коли не було роботи в наших стосунках завжди було все ідеально.
Мене найбільше мучить совість за останнім, коли ти писала, а я пяний пробував до тебе додзвонитися, не давав спати, та ще й напевно купу негативу вилив, я смутно пам’ятаю, але те що я пам’ятаю мені не подобається. Зрозумій я хочу тебе розлюбити як ти хочеш, може бути просто друзями, але я не знаю як це зробити, я злюся більше на себе і налаштовую себе проти тебе, я вже все перепробував, воно тримає і не дає мені спокою, я кожен день засинаю з думкою знову зустрітися з тобою про сімейні стосунки наші. Але …
Ти розумієш, я недавно мріяв, оцінюючи свій бізнес і плануючи про нове — тому навіть в цій квартирі нічого не хотів змінювати. Хотів трохи ще позбирати і купити ділянку і почати будувати будинок в якому ми б разом жили, але … Ти навіть не уявляєш як я хочу нормальні особисті відносини і сина. Я ПЕРШИЙ РАЗ ЗАХОТІВ СІМ’Ю І ДИТИНУ ВІД ОДНІЄЇ ДІВЧИНИ. І заради цього я готовий землю перевернути.
Але зараз, це напевно для тебе звучить якось смішно … У мене залишилися тільки згадування, ЯКІ МЕНІ ДУЖЕ ДОРОГІ, І Я ЇХ ХОЧУ ЗБЕРЕГТИ на ПАПЕРІ. Ось те що я написав сьогодні, зрозумій і прости.