Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вручення Оскарів — найкраща пісня.

Пісня-саундтрек до останнього кінофільму про Джеймса Бонда у виконанні співачки АдельНа неділю намічається церемонія вручення «Оскарів». Одна з найголовніших номінацій — «Краща пісня з фільму», а в минулі роки в ній була представлена ​​навіть Чеська Республіка в особі Маркети Іргловой.
Вперше за останніх дев’ять років одразу п’ять пісень номіновані на отримання цієї премії, причому вони всі з різних фільмів. У минулому році, наприклад, до фіналу дійшли лише дві композиції. Але, здається, в цьому році переможець вже і так відомий — пише mymusicmy.ru, а вы знаете, что на этом сайте гитара онлайн играть можно, советую попробовать.
Пісня-саундтрек до останнього кінофільму про Джеймса Бонда у виконанні співачки Адель, володіє всіма необхідними для завоювання жаданої статуетки атрибутами. І музика і текст цієї композиції могли б бути використані самостійно, тобто окремо від фільму. У свідомість глядачів, а також, зрозуміло, і членів академії, вона увійшла вже досить міцно.
Другий лідер — композиція з фільму «Знедолені» — починає з набагато більш слабкою стартової позиції. Пісня звучала в класичному мюзиклі, а подібна ситуація останній раз мала місце в 1995 році, тоді на «Оскар» номінувалася сама Мадонна з піснею з «Евіти».
До речі, нагадаємо, що Адель цього року проводить вже четвертий за рахунком напад на «Оскар» знаменитої Бондіани, три попередні атаки проходили ще тоді, коли Адель ще навіть не народилася.
У цьому році номінантів на «Оскар» оголосили на два тижні раніше, ніж зазвичай, думається, що організатори намагаються випередити «Золотий Глобус», який збирається роздавати свої премії в ці вихідні. Ранній анонс, затьмарить і ще одну церемонію нагородження — Британської академії теле-і кіномистецтва, які оголосили своїх номінантів ще минулої середи.