Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ваша вагітність 9-10 тиждень.

Нічого іншого не може зробити жінку щасливішою у порівнянні з вагітністю. Жінка може досягти великих висот у своїй професійному та соціальному житті, вона може насолоджуватися цими успіхами, час від часу, як вони будуть досягнуті. Як час проходить свято від свята від всіх цих успіхів розбавляється смак радості, але якщо врахувати, святкування вагітності, це насправді краще від життя.
З вагітністю настає трохи більше відповідальності на плечі матері, як тепер вона не несе не тільки себе, але і нове життя її плоду. Тому особливу обережність повинні бути прийняті для того, щоб мати безпечну доставку дитини у світ. 
Якщо ж вас не влаштовуе ваш ніс тоді вам потрібна пластика носа Санкт Петербург більш докладно ви можете дізнатись відвідавши сайт лікаря Ефименко А.В.
Незважаючи на обережність яка вимагається протягом всієї вагітності, але максимальна обережність потрібно в 9-й і 10-й тижні.
Коли мати на 9 тижні вагітності, дитина як маленький арахіс. Найголовніше в цей період, є положення дитини. Голівка дитини швидше за все, буде прямо і шия починає розвиватися. Якщо УЗД робиться в цей період, то кристально чистий рух плоду можна побачити.
Деякі фізичні зміни відбуваються в організмі матері. Лінія талії потовщується, тому що відбувається нормальне розширення матки. Хоча фізичні зміни відбуваються, але на даному етапі вони не будуть видні так сильно для інших.
Проблем не так багато в цей період, якщо є тяга, розлад шлунку, нудоту, відраза від їжі, здуття живота, які є загальними в цей період. Тут пийте багато води і переконайтеся, що рівень кальцію підтримується за допомогою правильного харчування.
На 10-му тижні вагітності — плід виглядає як дитина, трохи виросли кінцівки, які згинаються в колінах і ліктях.
Хоча розмір збільшується, але все ж це не помітно. Можна відчувати себе комфортно у вільному одязі.
Їжте поживну їжу в невеликих інтервалах, тому що млявість і втома може бити у вас в даний момент часу. Крім того, перепади настрою можуть статися, так що спробуйте залишатися прохолодними і надмірно не втягувати себе в будь-які проблеми.