Що таке Камінь Плитняк?

Камінь плитняк в буквальному розмовному сенсі, це є кам’яна плита. Якщо купити камінь плитняк то ви побачите, що він являє собою дрібні плоскі кам’яні плити формуються з різання натурального каменю або отримані з видобутку природних кам’яних кар’єрів. В основному, це порода натурального каменю як вапняк і піщаник, так як ці камені легко розділити на шари і в слідстві добре піддаються обробці в майстернях, крім цього ці кам’яні плити дуже міцні.
Камінь плитняк — застосування!
Камінь плитняк використовують для мощення терас, на пішохідних садових доріжках, для облагороджування домашніх басейнів і суспільних ставків, добре з плитняку робити сходинки, оскільки камені плитняка є відносно легкими в установці.
Гладкі кам’яні плити використовуються для побудови шляхів по заміські ділянці, елегантні кам’яні доріжки, навколо басейнів які можуть замінити бруківку але, це вже є справа смаку. Мощення натурального каменю встановлюють для щаблів як дві різні частини, як верх кам’яні сходинки, велика плоска частина так і в подступенок з натурального каменю який заривають в пісок.
Камінь плитняк в основному буває червоного, коричневого, рудого, жовтого та сірого кольору, а також їх поєднання і суміші відтінків. Тим не менш, можна сказати впевнено, що не існує в природі двох однакових каменів але вони один одного доповнюють, і це те, що робить унікальним природний камінь в інтер’єрі та ландшафті заміської ділянки.
Ціна на камінь плитняк і вартість установки природного кам’яного мощення вирішується просто адже на складі «Подільського Каменя» великий вибір натурального каменю плитняку і вони співпрацюють з чудовими дизайнерами та спеціалістами з мощення каменю.
Купити плитняк не важко навіть його вам можуть поштою відправити. Адже компанія «Подільський камінь» має самий справжній інтернет магазин натурального каменю і ціни на камінь доступні.
Вартість каменю плитняка варіюється від породи, фактури і товщини каменю. Товсті і важкі натуральні камені плитняка є більш дорогими. Але завжди ціна плитняка відповідає його якості.