Samsung LED TV.

Samsung UE37D5520 є LED-телевізор від дуже популярної серії D5520. Samsung є найбільшим у світі виробником цифрових телевізорів і ця модель є свідченням їх технологічних знань у цій області.
Samsung UE37D5520 заповнений до країв картинкою в супер якості яка дає дивовижні враження від перегляду. Головною особливістю цієї моделі є її кришталево чистий 37 «світлодіодний дисплей. Світлодіодні дисплеї можна знайти в останньому поколінні телевізорів з плоским екраном і які пропонують багато переваг. Як випливає з назви, він використовує світлодіодне підсвічування Edge LED технології. Ідеальний телевізор для перегляду передач по супутниковому телебаченні.
Результатом є те, що Samsung UE37D5520, використовуючи набагато менше енергії і з надзвичайно низьким енергоспоживанням. Насправді цей телевізор має дисплей рейтингу за маркуванням енергетичної системи ЄС. У «режимі економії», це LED-телевізор використовує між 34-90 Вт в залежності від налаштувань. Це неймовірно і дуже ефективно. Світлодіодна технологія ТБ також означає, що Samsung є дуже тонким, всього 29.9mm!
Samsung LED TV також дуже ефективно розсіює тепло, ніж традиційний РК-телевізор і має яскравий дисплей з підвищеною контрастністю.
Но любая техника может время от времени выходить из строя что требует ремонтных работ, но и на обслуживание техники можно тоже экономить если заказать абонентское обслуживание от сервис компании «Навигатор» большой выбор запчастей и устранение неполадок в короткие сроки, ваш бизнес не будет стоять.
Іншим визначальним аспектом Samsung UE37D5520 є його Smart TV. Це означає, що ви можете використовувати Samsungs App Store, що дозволяє отримати доступ до онлайн-послуг, таких як LoveFilm, BBC Iplayer, Skype і навіть дивитися YouTube відео! Є безліч додатків на вибір, що збільшує можливості вашого телевізора Samsung.
Samsung UE37D5520 просто підключити до всіх сумісним мобільним пристроям. Це в основному дозволяє Вам шукати й відтворювати контент з вашого комп’ютера або будь-якого іншого пристрою, сумісного з бездротовим зв’язком безпосередньо через телевізор! Samsung Таким чином, стає повним розважальним центром.