Прості поради для всіх садівників.

Якщо ви мрієте мати зелені, красиві і здорові рослини у вашому власному саду, то ось декілька порад, як зробити ваше садівництво більш приємним!
Зробіть аналіз грунту перед посівом. Доповідь аналіз грунту може бути зроблена за символічну плату. Ви можете використовувати результати цієї доповіді на практиці, при догляді за рослинами.
Застосовуйте необхідний час при посадці насіння. Для початку, вам потрібно змочити грунт достатньо. Ваше насіння повинно бути рознесені рівномірно. Це буде гарантувати, що воно зможе добре рости. Висадка насіння має проходити на потрібну глибину у добре прогрітий грунт. Щоб легше обробляти землю лучше купить мотокультиватор — економте ваш час та сили.
До відома, добре доглянутий сад і прекрасний ландшафтний дизайн, дають вам можливість збільшити вартість земельної ділянки на 20%.
Вода є кращим другом вашого саду. Точно так само як люди, рослини потребують води для їх виживання. У спекотні дні, грунт може бути сухим занадто так, що вам потрібно пам’ятати про це і не забувайте поливати свій сад. Правильний полив в саду це одне з перших вимог.
Захищайте порізи рослин від бруду і хімікатів поки вони не заживають. Якщо бруд потрапляє в розріз, він може заразити рослину.
Іриси повинні бути розділені. Візьміть згустки кореневищ, які розростаються і діліть їх на окремі рослини. Цибулини будуть розділені природно в ваших руках і пересаджені, часто квітка вже майорить у наступному році після цього. Намагайтеся зберегти надійне відгалуження на кожний шматок кореневища, який ви збираєтеся посадити. Пересадити відразу.
Подумайте про використання курячого посліду для удобрення грунту вашого саду.
Сподіваємося в якійсь мірі ці поради, допоможуть вам виростити найкрасивіший сад який ви можете собі уявити. У процесі створення саду мрії будете рости як особистість.