Mercedes-Benz AMG A45 в білому 2014.

Mercedes-AMG вступаємо в нову еру. Вперше в історії компанії протягом більше ніж 45 років, Mercedes-Benz пропонує захоплюючі високопродуктивні автомобілі в компактному класі. A 45 AMG є представником «AMG Performance 50″ стратегії на майбутнє ».
Mercedes-Benz AMG A45 в той же день, що Audi оголошує про вихід свого нового Sportback S3 на Женевському автосалоні Mercedes-Benz краде центр уваги, підтверджуючи, що нове A45 AMG також отримає свій офіційний дебют на початку наступного місяця. Початок життя A-Class купе, A45 AMG отримало як численну продуктивність і оновлення.
Під капотом сидить AMG-налаштований 2,0-літровий турбований двигун який працює через спортивну вихлопну систему в 360 кінських сил і 265 кВт. Цей двигун працює в парі з семи ступінчастою AMG з подвійним зчепленням коробкою передач використовуючи 4Matic повний привід. Повний привід забезпечує ідеальну основу. У той же час, двигун також може похвалитися найвищою ефективністю і відповідність з стандартами EU6 на викиди.
Mercedes-Benz проголошуе, що A45 AMG зможе розганятися від 0-60 миль на годину всього за 4,5 секунди при це матиме максимальну швидкість 155 миль / г. Для підвищення продуктивності і керованості, AMG була перенастроєна підвіска А-класу і систем рульового управління та обладнана A45 з триступеневою системою контролю стійкості, яка специфічна для цього автомобіля.
Дивно, але зовнішній дизайн А-класу був вже досить спортивний, що нова модель не отримає надто багато змін. Найбільшим змінам включає зміну в спойлері, нові пороги і дзеркала, гальмівні супорти і прямокутні вихлопні труби. Усередині, особливих змін немає, крім спортивного рульового колеса і численні червоні вставки по всій кабіні, включаючи ремені безпеки, дійсно все це допомагає зробити AMG інтер’єр виділяючим; передні пасажири також отримають спортивні ковшо образні сидіння.
A45 AMG надійде в продаж у червні для німецьких покупців.