LG Optimus L7II

Компанія LG Electronics представляє спадкоємця популярної серії смартфонів LG Optimus L-Style на Mobile World Congress.
СЕУЛ, 13 лютого 2013 р. – Компанія LG Electronics продовжує серію L-Style і готується представити друге покоління смартфонів на міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) – серію LG Optimus L-Style II. Виставка відбудеться у Барселоні з 25 по 28 лютого 2013 року. Успішна лінійка смартфонів LG L-Style першого покоління отримала ряд нових дизайнерських елементів та інноваційних рішень. Продажі смартфонів першої серії L-Style сягнули 10 мільйонів екземплярів вже за перші 10 місяців, LG очікує, що цю тенденцію буде продовжено завдяки вишуканому дизайну і широкій функціональності смартфонів другого покоління L StyleII.
Лінійка LG Optimus L-StyleII продовжує естетику попередньої лінійки L-Style, але завдяки новому дизайну виглядає більш вишукано. Філософія дизайну L-StyleII доповнена чотирма новими елементами. Відповідно до технології Seamless Layout, клавіші на передній панелі розташовані інтуїтивно. Витончений поляризований візерунок на тильній панелі вигідно відрізняє смартфон серед конкурентних моделей, а завдяки технології лазерного різання всі елементи передньої панелі розміщено максимально близько одне до одного, щоб створити єдине ціле. Завершує образ нових смартфонів L-StyleII «розумне» LED-підсвічування клавіші Home.
Лінійка смартфонів L-StyleII надає користувачам розширений набір унікальних функцій інтерфейсу: LG QuickMemo, Quick Button та Safety Care. Функція QuickMemo дозволяє легко писати, зберігати та обмінюватися нотатками з друзями одним дотиком до екрану. Технологія Quick Button допомагає налаштувати «гарячі клавіші» для запуску програм, наприклад, камери, веб-браузера, музичного плеєра або QuickMemo. Функція Safety Care складається з трьох опцій, які можуть переадресовувати екстрені виклики, повідомляти про вимкнення телефону або місцезнаходження користувача – це дозволяє швидко зв’язатися з близькими у разі небезпеки.
Більш висока роздільна здатність IPS-екрану і збільшена ємність акумуляторної батареї відкривають власникам смартфонів LG Optimus L-StyleII нові можливості. Моделі з підтримкою двох SIM карт дозволяють використовувати один пристрій як для робочих, так і для особистих дзвінків.
«LG завжди прагнула відкривати нові горизонти. Лінійка LG Optimus L-Style другого покоління стала гідним спадкоємцем своєї попередниці завдяки витонченому стилю і розширеним можливостям нових смартфонів», – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і СЕО компанії LG Electronics Mobile Communications.
Першим смартфоном з нової лінійки, який дебютує в Україні в березні 2013 року, буде LG Optimus L7II з двома SIM-картами. Цей смартфон відрізняється набором унікальних функцій користувальницького інтерфейсу LG, у тому числі QSlide і QuickTranslator. Слідом вийдуть Optimus L3II з 3,2-дюймовим QVGA IPS-дисплеєм і 1,540 мАч батареєю, а також Optimus L5II з великим 4,0-дюймовим WVGA- IPS-дисплеєм і 1,700 мАч.
Основні характеристики Optimus L7II
• Чіпсет: процесор Dual-Core (Qualcomm MSM8225), 1 ГГц
• Пам’ять: до 4 ГБ eMMC / 768 MБ RAM / Micro SD
Дисплей: IPS 4,3 дюйми, роздільна здатність WVGA (800х480)
• Камера: тильна 8.0 Mп з LED-спалахом / фронтальна VGA
• Операційна система: Android 4.1 Jelly Bean
• Батарея: 2,460 мAч
• Розміри: 121.5 x 66.6 x 9.7 мм / 122.2 x 66.6 x 9.7 мм (Dual-SIM)