Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Kia Cross GT Concept натяк на майбутнє.

Kia знову розраховує зміцнити свій ряд преміум-автомобілів зачатий такими як Cadenza і Quoris. Можливо, кращим доказом цієї ініціативи, на сьогоднішній день, є Cross GT Concept, який був представлений на автосалоні в Чікаго.Где були показані більш великі кросовери преміум Sorento та Cross GT який натякають на майбутній продукт, який може бути випущеный в серію.
В порівнянні з поточним Sorento, Cross GT Concept складає 8,4-дюйма довжини, 4,9-дюйма ширини і їде на колісній базі, яка збільшилася на 15,7 дюйма, і це показує можливий напрямок нового стилю для Kia. Деякі висококласні нововведення в цьому автомобілі які кидаються в очі — вертикально передня частина з підписом Kia і панорамний дах. Істинна розкіш Cross GT всередині, де в Kia використовували реальну дерев’яну обробку і дорогу шкіру на сидіннях, і є також сенсорний екран інформаційно-розважальна система, заднім пасажирам припадуть до вподоби монітори з плоским екраном з доступом в Інтернет.
На основі шасі спільно із заднім приводом GT Concept, який ми вперше побачили в 2011 Франкфуртському автосалоні, повно розмірний кросовер розрахований на роботу від 3,8-літровий V6 двигун який в парі працює з гібридною системою Kia, яка дає розкішному кросоверу комбіновану потужність в 400 кінських сил і 500 Нм, а також повністю водіння на електричній тязі в межах 20 км, досить для того, щоб їздити по місту, забезпечуючи при цьому чудову економію палива. Двигун працює в парі так само з восьми-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка допомагає регулювати потужність на колеса і повний приводом.
Незважаючи на те, що GT — це просто поки концепція, ми могли б легко побачити деякі з цих функцій і технологій на майбутніх автомобілях Kia.
Kia: Один з найбільш динамічно розвиваються у світі глобально автомобільних брендів
Kia Motors є одним з трьох авто марок які збільшили продажі в США за останні чотири роки, а в 2012 році компанія перевищила продажу за 500 000 одиниць в перший раз. За останні десятиліття Kia Motors інвестувала більше $ 1,4 млрд. в США, в тому числі в перший американський складальний завод у Вест-Пойнті. Успіх американського виробництва Optima і Sorento в галузі викликав зростання Kia і доповнили всеосяжний модельний ряд Kia, який включає Sportage компакт кросовер, Soul міський пасажирський транспортний засіб, Optima Hybrid, Forte компактний седан, 5 — дверний компактний хетчбек Forte Koup і двох дверне купе, Ріо та Ріо-5-дверний суб-компакт та також Sedona мінівен.