Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Цегла, пінобетон і газобетон — ХТО КРАЩЕ?

будинок з енергоефективними вікнамиЗараз як і раніше були і будуть суперечки, що краще цегла або бетон, в тому і цьому будівельному матеріалі є свої переваги.
Швидке формування технологій будівельної індустрії призводить до стрімкої заміні стінових матеріалів, кожний з яких істотно перевищує свої попередників по власним технічним та експлуатаційним рисам.
Під час кінцевого вибору матеріалів для будівельних робіт, забудовник в першу черговість зобов’язаний врахувати, що будь-який з їх володіє своїми унікальними характеристиками по експлуатації та застосування, тому тут є місце як плюсів так і мінусів.
При проведенні будівельних робіт, є технічні вимоги, щоб всі елементи будівельної конструкції були при можливості з одного будівельного матеріалу, тобто стіни і перестінки, при цьому збудовані на монолітному фундаменті.
Інноваційні будівельники будинків, при виборі основного матеріалу для стін будинку мають вибір в основному з трьох будівельних матеріалів, таких як: цегла, пінобетон і газобетон. Але основним як і раніше остається цегла. До її головних плюсів дозволено віднести міцність, легкість, екологічність і довговічність. Але цегла не любить води, вона її всмоктує із середовища і в наслідок утворюється волога на стінах. Так само найвища теплоємність, тому цеклу треба довго нагрівати і бажано підтримувати температуру в будинку.
Зараз основні конкуренти у цегли — пористі бетони, а особливо це газобетон і пінобетон. Завдяки пористості, фізико-технічним характеристикам цього виду бетону істотно поліпшуються, що робить його відмінним будівельним матеріалом. А так само ці бетони відносяться до досить легких матеріалів для будівництва. Зокрема, вони не становлять загрози для здоров’я людини, тому як виготовляються з екологічних компонентів.