З чого краще будувати будинок?

З чого краще будувати будинок? Відбір матеріалу для будівництва приміського будинку залежить від цілей, матеріальних здібностей хазяїв, строків проживання і власних уподобань власника.
Ви плануєте вибудувати екологічний та економний котедж, то натуральне дерево — самий- при-самий придатний матеріал. Воно дешеве, використовувати дозволено в будь-який час року і будуватися з дерева дуже скоро. Особливої обробки не буде потрібно, тому що дерево вже вважається «дихаючим» матеріалом, воно через себе пропускає 30% повітря в день. При цьому такий коттедж скоро опалюється і тривало тримає тепло. Особливий мікроклімат, який створюється в будинку з дерева, благотворно впливає на знервовану систему його жителів.
Є й суворі недоліки у колоди: завищена пожежонебезпечність, дає усадку і може бути хорошим житлом не тільки для хазяїв, а і для комах. Однак, знаючи індивідуальності матеріалу, є багато можливостей просто впоратися з цими перешкоди, зайдяки певним засобам.
Нерідко великі перевага віддаються сосні і модрині. Будинки будуються з покритого цилінтрованної натуральної колоди або склеєного бруса.
Біля 70% будинків в країні будуються також з цегли. Такий коттетж затребує більше матеріальних витрат, це привілейований сектор нерухомості. Фундамент буде потрібно найбільш фундаментальний з використанням арматури яку можна замовити на будь якій металобазі, а грунт під будівлю потребує в більш достовірному вивченні. Терміни будівництва суттєво зростають. Додаткова обробка обов’язкова для стінок із цегли, а от обробка від шкідників абсолютно непотрібна. Такий котедж простоїть 100-150 років. Цегляні стінки гріються повільно і остигають, так що різкі температурні коливання в такому будинку рідкісне явище. Також незабудьте колодец на участке вирити, як для будівицтва так і для себе.
Монолітні будинки зараз споруджують все частіше, це юний і перспективний напрямком в нерухомості. Такі будинки подорожче деревних і цегляних. Опалубки встановлюються навпростець на будмайданчик, в їх встановлюється основа з арматурного каркасу і далі арматура заливається бетоном. Коли бетон набере потрібну міцність, опалубка демонтується і виходить оброблений предмет будови.
Тут і дозволено поекономити на фундаменті, так як монолітні будинки простіше інших. Обробку створювати можна відразу після зведення. Термін експлуатації таких будинків біля 200 років. Хороші характеристики таких будинків звуконепроникність і теплопровідність.
Так само швидкий і дешевий приміський котедж вибудувати можна згідно каркасної технології.