Який він Авганістан.

Столиця країни Авганістана — Кабул.
Населення Авганістана: 18,6 млн. незмінних мешканців (1996) і 4,5 млн. біженців. Державний склад: пуштуни — 48%, хазари — 19%, таджики — 25%, узбеки — 6%.
Авганістан знаходитья на Юго-Запад Азії. На півночі примикає з Туркменістаном, Таджикистаном, Узбекистаном, на сході — з Індією, Китаєм і Пакистаном, на заході — з країною Іран. Громадська площа Авганістана 652,2 тис. кв. км
Клімат в Авганістані: Субтропічний, острозасушливий, континентальний з різкими добовими і так само річними коливаннями температури. У столиці Кабул, яка розташована на 1830 м над рівнем лінії моря, прохолодні зими і жарке літо (влітку +25 С, взимку від 0С). Осадження опадів не перевершує 375 мм, випадають вони в основному взимку і навесні.
Мова на які розмовляють в країні Авганістан: дарі і пушту. Куди б ви не їхали, в якій країні б не знаходились бюро переводов завжди буває потрібне, перевод текста завжди був затребуванний у ділових тай звичних верст населення. Бюро переводов Минск якісно виконає перевод з одної мови на іншу будь-яких документів. Гроші Авганістана: афгані
Населеніе сповідує в головному іслам (суніти-74%, індуїсти, шиїти-15%, іудеї.)
У квітні 1992 держава стала називатися Ісламський уряд Афганістану, адміністрація була передана Керуючому раді джихаду. Голова країни — президент.
Посеред головних визначних пам’яток Авганістан — кабульський музей з чудовою колекцією буддійських експонатів, це і мечеть XV століття, в якій розташовуватиметься усипальниця каліфа Або, зятя пророка Муххамеда, Велика Мечеть (м. Герат) — руїни старенького Газні, особливо примітні 2 вишки заввишки 43 метри ; — ринки, деяка кількість мечетей і усипальниця головного еміра Афганістану Ахмад Шаха (м. Кандагар).
Авганістан одна із країн яка виснаженна війнами і також на її тереторії багато вирощується наркотичної сировини. Недавно США заявило, що, може так станеться, що Афганістані після 2014 року не залишиться південноамериканських бойових військ. Це висловлювання прозвучало під час приїзду президента Афганістану Хаміда Карзая до Вашингтона на переговори з Білим Домом.
Як доповідають представники південноамериканського оборонного відомства, всеж влада США все ще розглядає деяку кількість варіантів розвитку подій.
Під час спілкування з журналістами перед візитом Хаміда Карзая Бен Родес, представник міністерства захисту США, заявив, що влада розглядає як один з варіантів, закінчення військової місії США в Афганістані у 2014 році.
При цьому, підкреслив, що США має дві головні мети: перешкодити Аль-Каїді підготувати собі безпечне сховище і натренувати афганські сили безпеки.
Згідно станом на грудень 2012 року в Афганістані перебували біля 102 000 бойовика сил НАТО.
Також у літку 2012 пройшла інтернаціональна конференція, присвячена прийдешньому Афганістану. На конференції було прийнято висновок відзначити Афганістану 16 мільярдів. доларів США в наступні чотири роки, якщо Афганістан продемонструє дієву боротьбу з корупцією.
Президент Афганістану Хамід Карзай запевнив співучасників конференції в те, що Афганістан хоче оголосити реальну війну корупції. Він виділив, що ВВП країни за крайнє десятиліття підріс в 5 разів.
Після усьго написаного можна сказати, що хоть і стоїть Авганістан на шляху розвитку, але поки є в нього корупція завязана на вирощуванні наркотиків із за яких гинуть люди в усьому світі то порядку і миру там не буде.