Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як виростити гарні помідори?

помідориКоли ви садите помідори, хочете виростити їх і отримати хороший врожай, то слід дотримуватися 4 головних правил.
1. Садіть помідори в тому місці де вони зуміють отримати максимальну дозу сонячного світла.
2. Поливайте кожен кущ помідор раз або два на тиждень, в залежності від погоди. Так як помідори на 90%, за своєю природою, складається з води.
3. Давайте плодам дозрівати на кущику, не зривайте ще зелені помідори. Чим довше помідорчик знаходиться на кущі, тим смачніше буде. Смак і запах помідорів залежить від балансу вмісту в них цукру і кислоти.
4. Удобрюйте кожен кущ помідорів на ранніх стадіях розвитку, а потім призупиніть підгодівлю по тих часів, доки не утворюються зав’язі. Якщо ви використовуєте багато азотних добрив, то це може сповільнити утворення зав’язі. Коли вже зав’язь сформувалася, добрива тільки підуть на користь. Рясне цвітіння і перебування на ділянці пару видів помідорів городники вважають завдатком непоганого врожаю. Однак іноді чимало квітів опадає, так і не давши зав’язі. Справа в тому, що плодоутворення залежить від якості пилка і як квіти запилюються. Щоб допомогти рослині, використовують додаткове механічне запилення. Цей метод більш природний і доступний. Струшуючи рослину за стовбур або за конкретно квітуче суцвіття 2-3 рази на тиждень з 8 по 13 години дня,так ви отримаєте запилення квітів помідора.
Слід також знати, що помідори припиняють дозрівати, коли настає дуже спекотна погода. Це трапляється тому, що остаточна стадія «червоніння» плоду пригнічується, коли дуже гаряче. Якщо рвати недостиглі помідори, то термін зберігання їх зростає в середньому на 2 дні. Але недоспілі плоди в 2-3 рази бідніші вітамінами, амінокислотами, цукрами.