Штучний ставок в саду для відпочинку в будь-який час року.

Штучний ставок у саду може додати унікальність як і на дачі так , і біля приміського будинку. Ставок в саду служить часто місцем для відпочинку в прекрасну погоду в будь-який час року. Близько водойми на ділянці традиційно влаштовують пікніки з товаришами або з усією родиною.
Для створення декоративного водоймища обирають сприятливе місце на ділянці. Неперевершено може підійти ділянку, в якому місці не дуже піднесено і відмінно освітлене, щоб під час проливних дощів не затопило ділянку, без стареньких дерев і чагарників. Щоб не було пошкодження гідроізоляції своїм корінням.
Як тільки вибраний придатний відбір ділянки, риється котлован. Якщо стане вживатися еластична гідроізоляція, то форму ставка дозволено обирати як захочеться, до дна якого має бути до півтора метра.
Далі очищаються стінки від камінчиків і, що стирчить коріння. На дно розсипають пісок і утрамбовують. З цього моменту приступають до проведення гідроізоляції ставка. Дозволено для цього використовувати всілякі матеріали. Це можуть бути вже і готові конструкції з пластика, можна забетонувати залізобетоном. Однак такі конструкції надзвичайно дорогі. Тому не будь-де зуміє застосовуватися цей варіант.
Найбільш дешевий варіант для гідроізоляції, це еластична гідроізоляція, вироблена з плівки ПВХ, а якщо трохи подорожче то беріть гуму з бутилкаучуку. Поліетиленова плівка зазвичай використовується в 3 шари і обов’язково повина бути цілісною без наявності ушкоджень. Краї наданої плівки на 40 см зобов’язані перебувати за березі ставка, щоб їх зафіксувати. Прикрашають ж берега такого водоймища каменями і рослинами, що мають невелику кореневу систему.