Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Що відвідати у Парижі.

Їдемо в ПаріжЇдемо в Паріж і наш потяг прибуває на вокзал — Gare du Nord. Що знаходиться під землею, транспорт в Парижі 2-ух видів — метро і RER. Розрізняються вони тим, що метро їздить тільки по Парижу, а РЕР виїжджає в передмістя.
Завчасно запасіться своїми фото (3 — 4 або 5 — 6). Вони вам стануть в нагоді для придбання проїзного квитка на метро. Якщо ви приїхали в понеділок або у вівторок в Париж, то купуйте, собі і дітям карт оранж — проїзний на метро і РЕР, автобуси, монмартробус і фунікулер. В карту клеется ваше фото і записи дані (ПІБ).
Цікаві місця та музеї.
Купіть Carte musee — музейну карту. Головне значення її в тому, що власники цієї карти проходять у музеї без черги. Діє на муніципальні музеї. Ви знайдете їх в метро, в касах музеїв, в кіосках з сігаретами. Перечень музеїв додається до карти. Дітям до 18 років відвідування всіх госмузеїв безкоштовно!
Нотр-Дам Храм Паризької Богоматері. Безкоштовний вхід, але дуже великі черги.
Сен-Шапель. Середньовічна фантастичної краси каплиця в манері полум’яніючої готики. Піти туди потрібно неодмінно. Взимку в мороз іноді закрита, на жаль.
Ейфелева Вежа. Працює щодня, не рахуючи деяких святкових днів, до 23. 00.
Лувр. Дуже великий музей, подивитися все не вистачить і тижня. Беріть путівник по музею і копітко визначте свій власний маршрут.
Монмартр. Квартал живописців і все таке. По ньому цікаво прокататися на Монмартробусе, на нього також поширюється карт оранж. Центральна площа Монмартра — Пляс де Тертр. До речі, на даній площі розташовуватися ресторанчик La Boheme, в якому можна перекусити. Раджу. На Монмартрі також распологается всім популярний Мулен-Руж.
Ну і звичайно, не забудьте зводити дітей в Disney Land.