Провідні продукти LG отримали сертифікати CarbonFree ®.

10 січня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що шість продуктів LG були відзначені сертифікатами CarbonFree ®. Це підтверджує ефективність стратегії компанії щодо скорочення викидів вуглекислого газу у виробництві споживчої електроніки та побутової техніки. Ці сертифікати видані провідною організацією з боротьби з глобальним потеплінням Carbonfund.org, яка оцінює ступінь впливу фізичних та юридичних осіб на навколишнє середовище.
Сертифікатами CarbonFree ® були відзначені такі продукти як смартфон LG Optimus G, OLED-телевізор, пральна машина, холодильник, пилосос та монітор LG. Видачі сертифікатів передував ретельний аналіз життєвого циклу цих продуктів – починаючи від виробництва, перевезення та експлуатації і закінчуючи утилізацією.
«Як екологічно відповідальна компанія, LG прагне виводити на ринок продукти з високою енергоефективністю, – сказав д-р Скотт Ан (Skott Ahn), головний технічний директор компанії LG Electronics. – Але я буду першим, хто визнає, що це марафон, а не спринт, і попереду нас чекає довгий шлях. На щастя, у нас був прекрасний старт».
У 2011 році сім продуктів LG були відзначені організацією Carbonfund.org сертифікатами CarbonFree®. Всі сертифіковані цього року продукти можна побачити на стенді компанії LG Electronics (# 8204) на міжнародній виставці Consumer Electronics Show 2013 в Лас-Вегасі (8-11 січня 2013 року).
Как иногда обидно бывает когда по неосторожности или обстоятельствам судьбы удаляються очень ценные данные с диска или флешки, а еще хуже когда они вообще ламаються и тогда мы бросаемся их чинить, но как? Вот вам программа для ремонта флешки очень все наглядно и понятно происходит. А еще лучше обратится в ООО «Восстановление данных» они специально этим занимаються, а также и востанавлюют информацию с любых носителей, быстро и качественно.